„Celkový klidový režim do konce měsíce“: Marie Rottrová zrušila několik koncertů. Prozradila, co se jí stalo

Zpěvačka Marie Rottrová plánovala o víkendu vystoupit v Obecním domě v Praze, ale koncert zrušila. V pondělí chtěla vystoupit v Mostě, koncert byl ale také přesunut.

Důvodem byly zdravotní problémy, informovala o tom zpěvačka na svém Instagramu. Zveřejnila fotku, na které sedí u stolu, na stole má horký čaj, med, citron a v ruce drží zázvor.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

„Můj minulý koncert si vybral svoji daň,“ napsala Marie Rottrová. Zpěvačka vysvětlila, že příčinou jejích zdravotních problémů je střídání tepla a zimy. Nejprve byla v šatně, kde bylo teplo, pak zpívala venku, kde byla zima.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

Navíc její cesta byla podle jejích slov dlouhá. Lékař jí řekl, že by měla být doma a že by neměla zpívat, potřebuje klid do konce tohoto týdne.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

Marie Rottrová dodala, že už se domluvila na vánočním koncertě v Mostě, vystoupit by měl i dětský sbor. Koncert by se podle ní měl uskutečnit v první polovině prosince.

Psali jsme:Monika Bogarová se pochlubila dojemnou fotkou své dcery: „S Ruminkou se stěhujeme do nového domečku“

PSALI JSME: „MUSÍM RESPEKTOVAT REALITU“: DANIELA KOLÁŘOVÁ PROMLUVILA O SVÉM DŮCHODU A PRÁCI. CO PORADILA SENIORŮM, ABY BYLI ŠŤASTNÍ

PŘIPOMÍNÁME: JITKA BOHO SE PŘED PORODEM PŘESTĚHOVALA DO NOVÉHO BYTU: JAK VYPADÁ JEJÍ VYSNĚNÉ HNÍZDO

Share