„České muži jsou stejně, jako jich matky“ : Lucie Vondráčková se rozloučila

Česká zpěvačka Lucie Vondráčková se rozloučila. Kolem ni vždy je velké množství muži, ale její osud vyřešil, že delší čas bude zůstávat sama, a nechce žádného dalšího muže k sobě pustit.

40 léta zpěvačka Lucie Vondráčková znovu zažila strašnou bolest. Rozloučila se s českým profesionálním hokejistou Tomášem Plekancem. Bylo ji velmi těžko přijmout té rozhodnutý. Určitě taková událost bude mít ohromný vliv na její život.

Zpěvačka dlouho přemýšlela, a rozhodla se být jen maminkou, úplně sama. Znamená to, že žádného muže v svůj život nepustí, protože ztratila k nim důvěru a nedokáže někomu ještě otevřít své srdce.

Její bývalý manžel rychle našel novou lásku, ale Lucie bude i dal odhalit všech milenci pryč.

1

Lucie se zůstala s jedinými milováními muži svého života, jsou to její mladé syny, 8 lety Matýaš a 4 lety Adam. Zpěvačka také dodala:

“Vůbec nevěřím muži, a ani nechci to dělat. Nemusím nikoho hledat. Ve dnešní době nejsem schopna se vrátit do vztahu po 7 letým manželství”.

Lucie také říká, že žádného chlapa nechce, hlavní důvod je to, že všichni jsou špatně vychováni, a neumí vůbec žít v našim světa s ženami. Také doporučila všem mužů naučit se dobré se chovat s ženami, to jedině, co pomůže v každém vztahu.

“Mám dva úžasné syny, o které se starám a budu starat sama. Jsem vždy s nimi, každý večer, ráno, chodím s nimi na každou školní akci, do parku, všude, protože jim důvěřují.

Taková jsem maminka závislačka. A jenom toho mi ve dnešní době stačí, jsem s nimi spokojena”, – dodala Vondráčková.

2

“V naší zemi skoro každý muž je obrazem své maminky. Jsou více volný než dívky, a vychovávají jich benevolentněji. A takové muži zůstávají se v domě maminky nejdéle”, – vysvětlila zpěvačka.

Také řekla, že z “mamčiných” mužů vyrostou takové, co založí rodinu a nebudou v ni nic dělat. Nebudou pomáhat, nebudou ukazovat svou lásku k dětem a k manželce. U takových ve hlavě jenom zábavy s kamarády a aby žena nedělala mu problém a dávala komfort.

“Pro celou rodinu je někdy úžasné, kdy muž nemá dostatečné volného času, a často pracuje, ale žena nemusí všechno dělat v domě, a vždy být s děti, jinak, žena bude vždy unavená, a muž bude dělat co chce”, – řekla Lucie o vlastní situaci v manželství.

3

Také známa zpěvačka řekla o kanadských mužích, u kterých vychováni je úplně jiné. Od maminky muži odcházejí jenom tehdy, kdy budou schopné založit svou vlastní rodinu.

Ale jsou tak dobře připravené k životu, že ta těžká věc nedělá jim žádnou komplikaci. Jsou gentlemani, chytré, silně, a hlavně vždy se snaží pomáhat svým manželkám.

“V Kanadě o víkendech ženy odpočívají. Tatínky o dětech se starají samostatně, aby jich oblíbená manželka zvládla odpočinout a věnovat se sama sobě.

Tak ženy se dlouho zůstávají krásnějšími pro své muže, a muže gentlemany, kterých miluji jich manželky. Přesně takové vychováni mi se líbí”, – řekla zpěvačka.

4

“České maminky kvůli tradicím už zvykli na to, že ráno jdeme na procházku se svým dítětem, potom vaříme pro celou rodinu oběd, potom cely den uklízíme dům a pereme oblečení, a v osm večer jdeme spát spolu se svým dítětem”, – popisuje situaci v ČR Lucie, která je ve dnešní době šťastná, že je sama, a stará se jenom o své syny a o kariéře.

Ale zpěvačka i popsala muže, který v budoucnosti muže podmanit její srdce. “Nebude to Čech, nikdy, myslím si, že bude to nějaký pěkné vychovaný cizinec”.

Share