Co princ Harry napsal otci Meghan Markle: Jejich osobní korespondence se dostala do sítě

Vévoda ze Sussexu v rozhovoru žádá otce své ženy, aby s ním promluvil.

Na webu byla zveřejněna osobní korespondence mezi princem Harrym a otcem vévodkyně ze Sussexu.

Je známo, že pár v neděli žaloval na Mail on Sunday a jeho vydavatele Associated Newspapers, který porušil licenční poplatky a soukromí královské rodiny za zveřejnění soukromého dopisu vévodkyni Sussex Meghan adresované jejímu otci.

.

„Tome, znovu je to Harry! Musíme s tebou mluvit. Nemusíš se omlouvat, rozumíme okolnostem, ale „veřejná akce“ to jen zhorší.

Pokud miluješ Meg a chceš dělat věci správně, zavolej mi existují dvě další možnosti, které nebudou vyžadovat, abyste komunikovali s tiskem.

.

Prosím, zavolejte mi, abych vám to vysvětlil. Meg a já se na vás nezlobíme, musíme si jen promluvit, “říká dopis Prince Harryho.

V další zprávě se vévoda ze Sussexu znovu pokusil přesvědčit amerického příbuzného, ​​aby s ním komunikoval. Princ v dopise zdůrazňuje: pouze on a Megan Markle mohou Thomasovi Marklovi pomoci z obtížné situace.

„Jakákoli konverzace s tiskem bude nepříjemná, věřte mi, Tom. Jen my vám můžeme pomoci, jak jsme to zkoušeli od prvního dne“,dodal princ Harry.

Volba Thomase Markleho však nijak neovlivnila žádná varování a dopisy. V každém rozhovoru zdůraznil, že hledá jakoukoli příležitost promluvit se svou hvězdnou dcerou a nemohl uvěřit, že nikdy neuvidí svého vnuka Archieho.

.

Kromě toho otec Meghan Markle uvedl, že vévodkyně ignorovala všechny své pokusy navázat komunikaci, takže veřejná prohlášení – jediná věc, která pro něj zbývá.

Dokumenty také obsahují dopis od Meghan, který poslala svému otci čtyři dny před svatbou. Je známo, že Thomas byl poté přijat do nemocnice.

.

„Snažila jsem se tě kontaktovat celý víkend, ale neodpovíš na zprávu a nezvedneš telefon …

Mám velké starosti o tvé zdraví a tvé bezpečnosti, udělala jsem vše, abych tě ochránil, ale nevím co, pokud neodpovíš.

Potřebuješ pomoc? Je mi líto, že jsi v nemocnici, ale musíš kontaktovat … V které nemocnici jsi? “

.

Otec nesouhlasil s návrhem, ale vévodkyně stále poskytovala Thomasovi ochranu. Poté se pár už nepokusil dorazit k Thomasovi, i když v den svatby Megahn zmeškala hovor od jejího otce.

Současně začal Thomas Markle zveřejňovat do tisku osobní údaje o své dceři a stěžoval si reportérům na Meghan a Harryho.

.

Připomeňme, že Meghan a její otec Thomas mají velmi obtížný vztah. Před rokem vydal otec od své dcery osobní dopis, v němž ho požádala, aby přestal a nemluvil s tiskem.

Potom zveřejnil její fotku v 16 letech, kde je vylíčena trikot. Zejména je Thomas Markle pobouřen tím, že po svatbě s princem ho jeho dcera finančně nepodporuje.

.

Share