Další tajemství ze života Lady Diany odhaleno: Princezna z Walesu v pánském oblečení jednou navštívila neobvyklý noční klub

Princezna Diana měla mezi hvězdami zábavního průmyslu mnoho přátel a často s nimi trávila čas.

Není to tak dávno, Elton John si ve svých vzpomínkách připomněl, jak se Richard Gere a Sylvester Stallone téměř dostali do boje kvůli lady Dianu.

.

Nyní královská přítelkyně, ​​herečka Cleo Rocos, sdílela, jak Diana jednou strávila večer ve společnosti Freddie Mercury.

.

Cítili se dobře, uvolněně a dopřáli si spoustu šampaňského.

„Jeden den po takovém večírku se princezna a malá společnost rozhodli udělat velmi odvážný krok. Skupina strávila celý den pitím šampaňského.

.

Diana měla zlobivou náladu. Zeptala se na Freddieho plány na večer a vyjádřila touhu připojit se k němu,“ uvedla Cleo v rozhovoru pro Vanity Fair.

.

Součástí skupiny byl herec Ruper Everett, který naléhal na Dianu, aby nešla s Freddiem, který šel do gaу klubu.

Bál se, že paparazzi v nočním klubu poznají princeznu z Walesu, což by nemělo velmi dobrý vliv na image královské rodiny.

.

Merkur však trval na tom, aby Diana šla s nimi a řekl: „Nebojte se, nechte se ta holku bavit.“

.

Freddie se stále obával bezpečnosti princezny a dal ji do vojenské bundy, čepice a slunečních brýlí.

.

„Když jsme vstoupili, uvědomili jsme si, že princezna Diana je s námi a že ji nelze poznat. Lidé ji však v pánském oblečení nepoznali. Vypadala jako neviditelná pro všechny. Opravdu se jí to líbilo,“ řekla Rocos.

.

Je třeba připomenout, že princezna Diana zemřela při dopravní nehodě v tunelu v Paříži před 20 lety.

Stále není známo, co způsobilo nehodu.

.

Share