„Dává naději nám všem“: Koho podporuje Honza Musil v prezidentských volbách

Za tři měsíce budou Češi volit novou hlavu státu. Politické strany podporují některé kandidáty. Lidé, kteří budou kandidovat na prezidenta také chtějí, aby jim vyjádřily podporu i známé osobnosti. Moderátor Honza Musil už prozradil, komu bude pomáhat.

Moderátor 3. října oznámil, že bude podporovat Danuši Nerudovou, vysvětlil proč a zveřejnil společnou fotografii.

Ekonomka a bývalá rektorka Mendelovy univerzity v Brně je podle posledních průzkumů na třetím místě v žebříčku kandidátů na prezidenta. Za posledních několik měsíců se její situace výrazně zlepšila.

Honza Musil napsal na Instagramu, že ji sleduje už dlouho a vidí, že paní ekonomka bere svou kandidaturu opravdově a srdečně.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

Moderátor se s ní chtěl osobně setkat a to se stalo, sedli si na kávu. Je to podle něj taková žena, jakou ji lidé viděli na sociálních sítích, ve videích apod.

„Rozdává úsměvy, umí slovem pohladit, dává naději. Naději nám všem,“ napsal Honza Musil.

Danuše Nerudová / Zdroj: youtube.com

Vysvětlil také, že ji podporuje, protože chce, aby hlavou státu byl člověk, který „úřad povýší noblesou“. Dodal, že je navíc lidská. Ženy to podle něj asi umí lépe.

PSALI JSME: KDY ZAČNE PLATIT VÁLEČNÁ DAŇ: ZÁSTUPCI VLÁDY UVÁDĚJÍ RŮZNÉ TERMÍNY

PŘIPOMÍNÁME: „NIKDO NEZŮSTANE STRANOU PŘED NADCHÁZEJÍCÍ ZIMOU“: PROHLÁSIL PETR FIALA. JAK CHCE REAGOVAT NA SOCIÁLNĚ-EKONOMICKÉ DOPADY

Share