„Děkuji vám všem“: Děti královské rodiny vyjádřili podporu zdravotníkům v dojemném videu

Královská rodina, stejně jako většina mediálních lidí, reaguje na pandemii koronaviru.Ve Velké Británii byl spuštěn flashmob, ve kterém se zúčastnili členové královské rodiny.

.

Na osobní stránce páru Kate Middleton a prince Williama se objevila dojemná zpráva, za kterou královská rodina vyjádřila vděčnost zdravotnickému personálu.

Tentokrát oficiální web vévody a vévodkyně z Cambridge v Instagramu zveřejnilo video svých dětí:čtyřletá princezna Charlotte, jednoletý princ Louis a šestiletý princ George.

Potomci britských monarchů se objevili v krátkém videu, ve kterém aplaudovali blahopřeji těm, kteří denně bojují o život pacientů po celém světě.

„Všem lékařům, zdravotním sestrám, pečovatelům, praktickým lékařům, lékárníkům, dobrovolníkům a dalším zaměstnancům Národního zdravotnictví, kteří tvrdě pracují na tom, aby pomohli těm, kterých se týká COVID19: děkuji!“ – podepsaný klip.

K flashmobu se připojily hvězdy a obyčejní lidé z Velké Británie. Všichni děkují zaměstnancům Národní zdravotnické služby za jejich nedostatečnou práci.

.

Оd 26. března bylo ve Velké Británii kolem 10 000 infikovaných lidí, včetně 479 úmrtí.

.

Share