Diváci si všimli podivných stop na ruce Vladimira Putina: spekuluje se, že ruský prezident trpí závažnou nemocí

Nedávno lidé znovu začali spekulovat o zdraví prezidenta Ruské federace Vladimira Putina. Navštívil vojáky ve výcvikovém táboře a poté bylo zveřejněno video. Diváci upozornili, že ruská hlava státu měla na ruce nějaké stopy. Informuje o tom server TN.cz.

Ruský prezident nedávno navštívil Rjazaň, kde se nachází výcvikový tábor ruských vojáků. Tam si s ním povídal, chtěl vědět, jak jsou připraveni na boj. Kromě toho střílel z odstřelovací pušky.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Ruská hlava státu uchopila vojáka za rukáv a diváci na to upozornili. Na jeho ruce byly vidět podivné stopy. Portál Yahoo News píše, že to připomínalo jizvy.

Poté se znovu začalo spekulovat o zdraví prezidenta Ruské federace. Jednou z verzí je, že Vladimir Putin trpí rakovinou. Možná tyto stopy jsou jizvy po nitrožilní infuzi, možná jde o chemoterapii.

Vladimir Putin / Zdroj: Profimedia, TN.cz

Video zveřejnil ruský resort obrany, existují však dvě jeho verze. V jedné verzi videa není tento záběr, v druhé je jeho ruka překryta vodoznaky.

Portál New York Post píše, že možná jde o špatně nasvícené žíly na jeho ruce. Navíc kvalita videa není ideální a kvůli tomu si někdo může myslet, že jde o stopy po kapačkách.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Lidé často spekulují o zdravotním stavu Vladimira Putina už osm měsíců, tedy po ruské invazi na Ukrajinu.

PSALI JSME: „JE TO KLASICKÝ PŘÍKLAD CHAOSU, AŤ ODEJDOU“: OPOZICE KRITIZUJE VLÁDU A TVRDÍ, ŽE MINISTŘI NEVĚDÍ, JAK VYŘEŠÍ WINDFALL TAX

PŘIPOMÍNÁME: V ČESKU ZDRAŽILY OBĚDY: KOLIK NYNÍ V RESTAURACI ZAPLATÍTE A JAKÉ SE BUDOU CENY DÁL VYVÍJET

Share