Diváci zkritizovali Mareše a Nesvadbu za drahé vstupenky na show baviče: Jak reagovali

Bavič Michal Nesvadba loni oznámil, že odchází z pořadu Kouzelná školka. Proto chtěl, aby rozloučení s fanoušky bylo ve velkém stylu. Naplánoval velkolepou akci, která se má uskutečnit v pražské O2 areně na konci letošního roku. Lidé ho ale zkritizovali za drahé vstupenky.

Známý moderátor a influencer Leoš Mareš lákal na show slavného baviče. Uživatelé sociálních sítí kritizovali proto i Mareše.

Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Připravit představení v obrovské O2 areně v Praze rozhodně není levnou záležitostí. Nejnižší cena vstupenek pro dospělé je 990 Kč a pro děti 690 Kč, zatímco VIP vstupenky stojí 4 990 Kč. To se spoustě lidí nelíbí.

Napsali, že pro běžné rodiny s dětmi, pro které je to určeno, je to drahé. Chápou, že se jedná o O2 arenu a velkou produkci, ale jedná se o představení, které má přinášet radost, nikoli zatěžovat rodinný rozpočet. Samoživitelé podle nich nemají šanci.

Michal Nesvadba / Zdroj: youtube.com

Leoš Mareš se Michala zastal a na svém Instagramu napsal, že to jsou velmi dobré ceny. K této situaci se vyjádřil i sám bavič.

„S cenami nemám nic společného. Počítalo se to v O2 areně, nebyl jsem u toho… Ta show je tak nákladná, že jinak to nejde,“ řekl pro eXtra.cz Michal Nesvadba.

Michal Nesvadba / Zdroj: youtube.com

Chápe, proč to někteří lidé kritizují, že je to pro některé rodiny drahé, že „je to masakr“, ale nemůže show zlevnit. Všem poradil, aby si zvážili koupi vstupenek na toto představení. „Je to prostě na zvážení každého,“ dodal Nesvadba s tím, že ve svých klasických představeních bude vystupovat i nadále.

PSALI JSME: VLADIMÍR RŮŽIČKA OSLAVIL 60. NAROZENINY: CO MU POPŘÁLA JEHO MANŽELKA MARIE

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM PRO VÁS SKVĚLOU ZPRÁVU“: ANDREA VEREŠOVÁ SE ROZHODLA VRÁTIT KE SVÉ PŮVODNÍ PROFESI A POCHLUBILA SE NOVÝM BYZNYSEM V DUBAJI

Share