Dívka si sama vymyslela a postavila mikro-dům o rozloze pouhých 9,3 metrů čtverečních: Jak vypadá uvnitř

Kreativní návrhářka Lina Menard sama naplánovala a vytvořila poměrně pohodlný a roztomilý mikro-domeček o rozloze 9,3 m2.

Lina Menard/Zdroj: mirtesen.ru

Lina Menard/Zdroj: mirtesen.ru

Aktivní stoupenci hnutí Tiny House byli tak fascinováni vývojem mini-domů, že zmenšili své obydlí na velikost malého pokoje. A co je nejzajímavější, dokázali vybavit své mikro-domy tak, že majitelé plnohodnotných standardních bytů mohou závidět.

Mikro-dům/Zdroj: mirtesen.ru

Okouzlující dům, navržený a vytvořený kreativní designérkou Linou Menard, si zaslouží zvláštní pozornost, protože poměr velikosti a pohodlí je opravdu obdivuhodný.

Lina chtěla vytvořit zvláštní dům v podobě cikánské dodávky, takže její plocha odpovídá tak specifickému mobilnímu domečku.

Mikro-dům/Zdroj: mirtesen.ru

Aby ušetřila co nejvíce, dívka jako stavební materiál se snažila použít recyklovatelné materiály, to se nejvíce týká dřevěného obložení interiéru a exteriéru a některého nábytku.

Aby bylo možné v chladné době normálně existovat, koupila elektrický ohřívač a pro konstantní přívod teplé vody instalovala elektrický ohřívač vody.

Mikro-dům/Zdroj: mirtesen.ru

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ PŘIZNALA Z ČEHO MÁ STRACH: JEDNÁ SE O KONÍČEK JEJÍ DCERY KORDULY

PŘIPOMÍNÁME: JUREČKA ZAHÁJIL KAMPAŇ NA POMOC DOMÁCNOSTEM V DOBĚ ENERGETICKÉ KRIZE: MINISTERSTVO MÁ KALKULAČKU, KDE SI ÚSPORY SPOČÍTÁTE

Share