„Dostala se z toho“: Pavla Tomicová se objevila na veřejnosti. Zase se usmívá a září štěstím

Poslední rok nebyl pro Pavlu Tomicovou nejlepší. Herečku opustil manžel Ondřej Malý, který dnes tvoří pár s její mladší kolegyní. Pavla to naštěstí zvládla, už se cítí dobře a vypadá skvěle. Server eXtra.cz píše, že ve středu přišla herečka na tiskovou konferenci věnovanou Letním shakespearovským slavnostem.

Rozpad manželství snášela Pavla Tomicová špatně. Poté, co jí manžel oznámil, že chodí s jinou, zrušila svá představení a dala si pauzu od natáčení.

Pavla Tomicová / Zdroj: youtube.com

Brzy však začala znovu pracovat, hraní v divadle a před kamerou pro ni bylo tím nejlepším lékem. Navíc zhubla několik desítek kilogramů a dnes se může chlubit štíhlou postavou.

Pavla Tomicová / Zdroj: youtube.com

„Pavla se z toho dostala. A dala se do kupy psychicky i zdravotně,“ řekla před dvěma měsíci její kamarádka pro server eXtra.cz.

Pavla Tomicová / Zdroj: eXtra.cz

Ve středu se herečka objevila na tiskové konferenci věnované Letním shakespearovským slavnostem. Pavla Tomicová se usmívala, bavila se s kolegy a dá se říct, že zářila štěstím. Na letní představení se těší, prozradila, že si teď zkoušky užívá.

PSALI JSME: OBLÍBENÝ HEREC IVAN VYSKOČIL OSLAVIL 77. NAROZENINY, PODRUHÉ BEZ SYNA: VYCHOVÁVÁ VNUČKU PO NĚM

PŘIPOMÍNÁME: PÍSAŘOVICOVÁ SE VYJÁDŘILA KE KAUZE BRZOBOHATÝ KUCHAŘOVÁ: „ONDRA SE TAŤÁNY ZASTÁVAL, ALE LŽI A POMLUVY PŘEKROČILY ÚNOSNOU MEZ“

Share