„Odbarvovali jsme to třikrát“: Jana Bernášková změnila image, stala se z ní blondýna. Jak teď herečka vypadá

Dlouhá léta byla Jana Bernášková brunetkou, ale nedávno musela změnit image. Herečka a spisovatelka si nechala obarvit vlasy, bylo to nutné kvůli roli. Na křtu její knihy všichni viděli, že se z ní stala blondýnka.

Jana Bernášková / Zdroj: youtube.com

„Jsem úplná blondýna, myslím, že naposledy jsem takhle světlá byla v seriálu Ulice,“ řekla Jana Bernášková pro Super.cz. Od té doby podle ní uplynulo zhruba 20 let.

Vysvětlila, že to udělala kvůli roli Lucie ve filmu Jak přežít svého muže. Před třemi lety vydala stejnojmennou knihu, která se stala velmi populární, byla bestsellerem. V roce 2021 vydala druhou knihu s názvem Coura. Ve středu pokřtila knihu Koloušek.

Jana Bernášková / Zdroj: youtube.com

Proměna však nebyla jednoduchá. Umělkyně navštívila kadeřnický salón několikrát. „Odbarvovali jsme to třikrát,“ dodala Jana Bernášková.

Vysvětlila, že její vlasy byly krásné, ale na místě natáčení vypadaly tmavě. Tvůrci filmu chtěli aby před kamerou hrála zářivá blondýnka.

Jana Bernášková / Zdroj: youtube.com

Bernášková se stala spisovatelkou teprve před několika lety, ale nyní si svůj život bez psaní už nedokáže představit. Střídá to s hereckou prací a je ráda, že se jí to daří, že všechno stíhá.

PSALI JSME: TŘÍLETOU DCERU BERENIKY KOHOUTOVÉ SRAZILO AUTO: HEREČKA PROZRADILA, JAK SE LOLA CÍTÍ, A POPSALA, JAK SE TO STALO

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ KAJÍNEK SI UŽ ŠEST LET UŽÍVÁ ŽIVOTA NA SVOBODĚ: NEJZNÁMĚJŠÍ BÝVALÝ VĚZEŇ ČR POPRVÉ PROMLUVIL O PREZIDENTU PETRU PAVLOVI

Share