Emma Watsonová oslavíla 30. narozeniny: Jak se změnila hvězda filmů Harryho Pottera

Herečka Emma Watsonová oslavíla včera 30. narozeniny.

Emma Watsonnová se narodila 15. dubna 1990. Publikum si vzpomnělo díky roli Hermiony Grangerové ve filmech Harryho Pottera.

.

Od té doby herečka dosáhla ještě většího úspěchu v kině a hrála hlavní roli ve filmech jako Beauty and the Beast and Little Women.

Jak vyrostla herečka Harryho Pottera?

Rodiče Emmy – Jacqueline a Chris – jsou britští právníci. Jejich dcera se však nespěchala, aby opakovala úspěch. Dokonce 6 let snila, že se stane herečkou, takže rodiče udělat vše pro to, aby Emma realizovalа svůj plán.

Talentovaná dívka navštívila dramatický kruh, který jí pomohl získat světovou slávu. A to vše proto, že učitel radil Emmy Watsonové, aby se zúčastnila konkurzů na první film Harryho Pottera.

.

Mladá herečka to neprodleně udělala a dostala roli Hermiony.

Přestože natáčení na Harrym Potterovi není snadné, tvorba kultovních filmů trvá již 10 let, ale pomohly neznámým a mladým hercům získat požadovanou slávu a popularitu.

Emma Watsonová začala hrát ve filmech již ve velmi mladém věku – v době zahájení natáčení filmu „Harry Potter“ jí bylo pouhých 9 let.

.

Podle herečky Hermiona Grangerová není jen role, ale určité sociální postavení. Natáčení obrázku se stalo nedílnou součástí jejího života – můžeme říci, že Emma vyrostla na scéně v doslovném smyslu slova.

Sama Emma Watsonová si ráda vzpomene na natáčení Harryho Pottera a nestydí se za tento zážitek.

„Rád hraju Hermionu, je velmi charismatická. Je to prostě fantastická role, zejména ve třetím filmu,“sdílí Emma Watsonová.

.

V současné době hvězda spolupracuje s desítkami režisérů a aktualizuje svou filmografii o nové role.

.

Ano, Emmu Watson lze vidět ve filmech Malé ženy, Krása a zvíře, 7 dní a nocí s Marilyn, Koule, Konec světa, Noe, Eclipse, Elite Society a ostatní.

Podívejte se na trailer pro „Malé ženy“:

Share