Gabriela Soukalová vyrazila do hor a ztratila se tam: Záchranáři ji hledali celou noc

Známá bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová nedávno vyrazila do hor. Tam se však ztratila a nemohla najít cestu zpět. Tuto noc si sportovkyně nejspíš bude pamatovat celý život. Záchranáři ji hledali celou noc, ale nenašli ji. Naštěstí ji druhý den uslyšeli turisté a našli ji dobrovolníci z alpské záchranné služby. Píše o tom web Blesk.cz.

Bývalá biatlonistka přijela do italského města Livigno. Rozhodla se vyrazit na horském kole do přírody. Portál ilgiorno.it píše, že sportovkyně se chtěla zajet k jezeru Cancano.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Tam se jí však nepodařilo dostat, ztratila se v horách, nevěděla, kde se nachází, nemohla se zorientovat.

Gabriela Soukalová se ještě ve středu večer snažila přes mobil popsat místo, kde se nachází. Jak se ale často stává, na telefonu se jí vybila baterka.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Záchranářům proto bylo problematické ji najít. Ve středu večer a v noci ze středy na čtvrtek se ji nepodařilo najít. Ve čtvrtek po poledni se ale stal zázrak.

Turisté uslyšeli křik, Gabriela Soukalová byla nedaleko jezera Livigno. Poté se ji podařilo najít dobrovolníkům ze záchranné služby, naštěstí byla sportovkyně v pořádku.

Gabriela Soukalová / Zdroj: youtube.com

Italská média napsala, že biatlonistku našli ve výšce 2 270 metrů nad mořem a že ji pak vrtulník převezl do nemocnice.

PSALI JSME: HANYCHOVÁ DAROVALA PĚTILETÉ DCEŘI PŘEKVAPIVÝ DÁREK: PROČ RODIČI JEJÍ ROZHODNUTÍ NEPODPOŘILI

PŘIPOMÍNÁME: OBDOBÍ STÁTNÍHO SMUTKU SKONČILO: PRINC A PRINCEZNA Z WALESU SE POPRVÉ PO ODCHODU KRÁLOVNY OBJEVILI NA VEŘEJNOSTI

Share