Nela Slováková se vysmála těhotenství Hanychové: proč vztah mezi dvěma ženami je tak napjatý

Vztah mezi Agátou Hanychovou a Nelou Slovákovou je velmi napjatý a obě se tomu netají. Podnikatelka z Brna to nyní znovu potvrdila v době, kdy Agátě každý gratuluje k její těhotenství. Slováková se ale naopak modelce vysmála rovnou pod příspěvkem na sociálních sítích. Píše o tom web extra.cz.

Před několika měsíci Agáta Hanychová začala randit s Jaromírem Soukupem a nyní pár oznámil, že čeká potomka. Matka modelky dokonce uvedla, že to není náhoda a její dcera čeká plánované miminko.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Pro Hanychovou proto nebyl problém těhotenství potvrdit. Když média o tom také napsali, většina lidí páru gratulovala, ale to nebyl případ Nely Slovákové, která pod příspěvkem na instagramu přidala více než dvacet smějících se smajlíků.

Nela Slováková / Zdroj: youtube.com

Kromě toho Slováková sama na sociálních sítích zveřejnila příspěvek, kterým nastínila vlastní těhotenství. „Těhotná snídaně. Nejhorší na tom je, že já to fakt sežeru skoro všechno,“ napsala k videu podnikatelka a ukázala bříško, které naznačuje, že může čekat miminko.

Na ostatních fotkách je ale krásně ploché a nic na požehnaný stav nenaznačuje. Mezi dvěma ženami to vře už několik let a může za to vyjádření Hanychové, která před mnoha lety označila Slovákovou za lacinou děvu z Brna.

PSALI JSME: DANUŠE NERUDOVÁ UVEDLA, PROČ CHCE KANDIDOVAT NA PREZIDENTKU: PLÁNUJE PROSADIT DŮCHODOVOU REFORMU

PŘIPOMÍNÁME: HANYCHOVÁ DAROVALA PĚTILETÉ DCEŘI PŘEKVAPIVÝ DÁREK: PROČ RODIČI JEJÍ ROZHODNUTÍ NEPODPOŘILI

Share