Hanychová darovala pětileté dceři překvapivý dárek: proč rodiči její rozhodnutí nepodpořili

O víkendu dcera Agáty Hanychové Mia oslavila páté narozeniny v docela luxusním stylu. Zúčastnilo se oslavy mnoho kamarádů holčičky a dostala velké množství dárků včetně mobilního telefonu. Za několik měsíců se Mia také dočká dalšího sourozence v rodině a již nebude tou nejmladší. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

I když modelka je velmi nevypočitatelná, je velmi oddaná svým dětem. Agáta vychovává jedenáctiletého Kryšpína a pětiletou Miu.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

Pro dcerku se proto rozhodla uspořádat krásnou oslavu, na kterou dorazily její kamarádky ze školky. Nechyběli ani příbuzní holčičky.

„Bylo tam určitě mnohem víc dětí než dospělých, myslím, že v tomhle věku to tak má být,“ prohlásila Hanychová na sociálních sítích.

Mia dostala mnoho dárků a jeden z nich pořádně překvapil. Holčička totiž dostala mobilní telefon, i když ještě neumí číst. Hanychová vysvětlila, proč dceři takový dárek dala.

Modelka tvrdí, že dceři darovala použitý mobil, aby jí nemusela dávat svůj, když pracuje. Rozumí, že ji ostatní matky nepodpoří, ale už se tak rozhodla.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Hanychová mimo jiné nastavila pro dceru možnost zavolat babičce Veronice Žilkové, aniž by musela přečíst její jméno. Kontakt totiž pozná podle fotky herečky.

Narozeniny Miy není jedinou dobrou zprávou v rodině. Agáta Hanychová totiž před několika dny prozradila, že čeká další miminko s Jaromírem Soukupem.

PSALI JSME: VLÁDA PLÁNUJE ZVÝŠIT ŽIVOTNÍ A EXISTENČNÍ MINIMUM: „DOJDE KE ZVÝŠENÍ I PŘÍDAVKU NA DÍTĚ,“ ŘEKL MARIAN JUREČKA

PŘIPOMÍNÁME: SIMONA STAŠOVÁ OTEVŘENĚ PŘIZNALA, ŽE JÍ MAMINKA NEUSTÁLE MLUVÍ DO ŽIVOTA: „VĚKEM SE NIC NEMĚNÍ, SPÍŠE JE TO HORŠÍ A HORŠÍ“

Share