Greyová slaví 60. narozeniny: Baby z filmového hitu Hříšný tanec se změnila dnes skoro k nepoznání

V roce 1987 se herečka Jennifer Gray cítila na vrcholu světa. Nízkorozpočtový melodrama „Hříšný tanec“, kde 27letá Jennifer měla hlavní roli, najednou „zastřelila“ a jak!

Celý svět hovořil o filmu, pokladna byla více než 20krát vyšší než rozpočet na pásku a Gray byla dokonce nominována na Zlatý glóbus.

.

Producenti ve spěchu uzavírali smlouvu s krásou, režiséři si pochvalovali její herecké schopnosti, davy fanoušků zaútočily na dívčí dům a nabídly jí ruku a srdce.

.

Zdálo se, že další osud Jenny byl předešlým závěrem: bohatství, úspěch, sláva. Bohužel, všechno bylo přeškrtnuto jediným nesprávným výpočtem!

.

Jennifer Gray se narodila v kreativní rodině. Dědeček Jenny hrál s komickými scénami, jeho otec hrál na Broadwayi a hrál ve filmech, jakmile popadl Oscara od samotného Al Pacina, jeho matka byla slavná zpěvačka.

.

Od rodičů dostalo dítě umělecký dárek. Pořád docela dítě, Gray pochopil, že se také stane osobou kreativity!

Jenny začala svou kariéru ve věku 17 let: té době se dívka už dokázala stát vynikající tanečnicí a absolventkou školy Dalton Manhattan, kde se krása učila herectví.

.

Po celá léta hrála Grey v reklamách a čekala, až se na něj budou soustředit velcíti ze světa filmu. Nakonec byl dívčí sen korunován úspěchem.

Ve 26 letech hrála Jenny ve filmu „Ferris Bueller bere den volna“, po kterém režiséři o ní začali hovořit jako o slibné herečce. Pak tu byl „Hříšný tanec“ a světová sláva!

.

Obtížná střelba

Natáčení v „Hříšný tanec“ bylo dáno dívce není snadné. Hvězdný partner krásy, Patrick Swayze, byl nespokojen s Grayovou nezkušeností.

A během natáčení se objevily často obtížné situace. Tak například po slavné scéně v jezeře kráska onemocněla podchlazením. Natáčení probíhalo na podzim a dívka se musela po dlouhou dobu stříkat v ledové vodě!

.

Naštěstí to všechno trápení nebylo marné. Dirty Dancing se stal obludně populárním filmem. Jennifer Gray okamžitě vystoupila na pódium umělecké slávy.

Ale po několika letech na tu dívku všichni zapomněli. Důvodem byla jediná plastická chirurgie, kterou Jenny šla ze své svobodné vůle!

.

Fatální chyba!

Jennifer Gray si vždy myslela, že má nechutný nos. Četné módní odborníky nalily do ohně olej a nakonec řekly dívce: s takovým nosem slávy by neviděla vlastní uši!

Ani neuvěřitelná popularita „Hříšný tanec“ nemohla Jenny přesvědčit. Mladá herečka ležela pod nožem chirurga a doufala, že po nalezení dokonalého nosu se stane bohyní!

.

Bohužel, výsledek práce chirurgů přešel všechny Jennyiny naděje na budoucí kariéru.

„Šla jsem na operační sál celebritou, ale vyšla jsem s nikým,“ vzpomněla si herečka později. Fanoušci odmítli uznat Gray, režiséři a producenti spěšně ukončili její smlouvy.

.

Kdo by si myslel, že se změnou tvaru nosu bude vzhled krásy tak nevýrazný!

Klidný život

Naštěstí se po takovém neúspěchu Jenny neklesla na dno společnosti, ale našla sílu žít a pracovat. Osud, jako by si litoval Grey, velkoryse odměnil ženu za její vytrvalost.

Glory k Jennifer už nepřišla, ale role jí byly pravidelně dány. Ano, teď herečka hrála postavy druhého plánu a jeho účinek nebyl pozván, ale bezstarostný život Jennifer bylo víc než dost.

.

Také v osobním životě krásné ženy je vše v pořádku. Po několika románech se slavnými hollywoodskými diváky se Jennifer provdala za herce Clarka Gregga.

Pár žije 18 let od duše k duši a vychovává okouzlující dceru. Dnes jsou Jenny a Clark považovány za jednu z nejsilnějších manželských odborů v Hollywoodu!

.

Kupodivu Grey sama téměř nelituje šance, kterou ztratila už dávno. Herečka navíc odmítla hrát na remake „Hříšný tanec“ i když jí byla zaslána zvláštní pozvánka.

Share