Hanychová prozradila, jak vychází s dětmi Soukupa: Agáta uvedla, jaký má společný koníček s jeho synem Lukášem

Agáta Hanychová již několik týdnů je mimo Česko a tráví čas se svým novým přítelem Jaromírem Soukupem ve Španělsku. Tam mediální magnát vlastní vilu. Modelka navázala dobrý vztah nejen se Soukupem, ale i s jeho dětmi. Se synem Lukášem má také společné hobby, o kterém se nyní rozpovídala. Píše o tom web extra.cz s odkazem na magazín Instinkt.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

Soukup a Hanychová jsou ve slunečné Marbelle a zřejmě prožívají velmi krásné společné chvilky. Pár zde není tak populární, jako v Česku a určitě si užívají i soukromí. Modelka dokonce k jednomu příspěvku na sociálních sítích napsala, že spolu budou navždy.

Na dovolené Agáta se také věnuje svému koníčku wakeboardu, který má moc ráda. Modelka mimo jiné prozradila, na wake jezdí se synem Soukupa Lukášem.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup/Zdroj: instagram.com

„Já tady wakeuju. Je super, že jsem si tady našla wake, takže tam jezdíme i s Jaromírovým synem,“ uvedla dcera Veroniky Žilkové s tím, že si také nechává čas i pro sebe, protože nemá ráda žádné závislosti, včetně závislosti na vztahu.

Lukáš Soukup / Zdroj: extra.cz

Hanychová podotkla, že si její děti a děti Soukupa dobře rozumí a již několikrát se spolu viděli. Celkem pár má čtyři děti od předchozích manželství.

PSALI JSME: VÁCLAV NECKÁŘ BYL HOSPITALIZOVÁN VE STEJNÉ NEMOCNICI, KDE JE NYNÍ MARTA KUBIŠOVÁ: CO SE STALO

PŘIPOMÍNÁME: ROMAN PRYMULA SI NECHAL NASADIT SVĚRACÍ KAZAJKU A VYFOTIL SE V NÍ: PROČ TO UDĚLAL

Share