Roman Prymula si nechal nasadit svěrací kazajku a vyfotil se v ní: proč to udělal

Romana Prymulu ve svěrací kazajce jste ještě zřejmě neviděli. Exministr zdravotnictví se v ni vyfotil pro kalendář projektu Anděle mezi zdravotníky. „Já jsem pro každou srandu,“ uvedl s humorem epidemiolog. Informuje o tom web idnes.cz.

Prymula říká, že nevěděl do čeho jde a o tom, o jaké focení se jedná nikdo mu neřekl. Kazajku si tak vyzkoušel poprvé.

Roman Prymula / Zdroj: idnes.cz

Epidemiolog se smíchem dodal, že teď karikaturisté budou mít méně práce, protože budou mít hotové fotky exministra v kazajce.

Exministr zdravotnictví podotkl, že na podzim bude nová vlna koronaviru, ale nebude již tak silná, jako v minulosti. Může se ale vrátit nošení roušek a respirátorů, i když je na nějakou dobu. Dle slov Prymuly nyní máme tři hlavní varianty omikronu. Celkem jich ale je mnohem víc.

Roman Prymula / Zdroj: idnes.cz

Podzimu se ovšem bát nemusíme, i když lidé by měli být opatrní a nezdržovat se ve velkých skupinách. Prymula vzpomíná, že jeho působení na ministerstvu zdravotnictví bylo velmi složité a pracovalo se téměř 24 hodiny denně. Oporou mu byla rodina, kterou ale kvůli vytížení téměř neviděl.

Nyní se epidemiolog prý věnuje odborné činnosti a v televizi se již tak často neobjevuje. Vidět ho ale pravidelně můžeme na Primě jednou týdně, když má rozhovor ne téma infekcí, které se aktuálně vyskytuje po světě.

Roman Prymula / Zdroj: youtube.com

Nakonec odborník dodal, že české zdravotnictví potřebuje finanční posílení, aby se mohlo dál vyvíjet. Důvodem jsou drahé léky, které nejde zajistit pro každého.

PSALI JSME: TEREZA HLŮŠKOVÁ ZMĚNILA VZHLED: UKÁZALA KRÁSNOU FOTKU. PODLE JEJÍ BABIČKY CHTĚLA BÝT MODELKOU

PŘIPOMÍNÁME: IVAN BARTOŠ PROMLUVIL O KANDIDÁTECH NA PREZIDENTA A ŘEKL, KDO MÁ JEHO SYMPATIE: RÝPL SI I DO BABIŠE

Share