Václav Neckář byl hospitalizován ve stejné nemocnici, kde je nyní Marta Kubišová: co se stalo

Před několika dny byla hospitalizována v Nemocnici na Homolce zpěvačka Marta Kubišová. Její kolega zpěvák Václav Neckář však skončil ve stejné nemocnici. Píše o tom CNN Proma News s odvoláním na Blesk.cz.

Zpěvákovi se ve čtvrtek udělalo nevolno a nemohl ani hýbat prsty, navíc ho brněly. Napsal to portál Blesk.cz, který také informoval, že Václav Neckář byl poté hospitalizován v Nemocnici na Homolce.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

Do stejné nemocnice byla v noci převezena i jeho kolegyně Marta Kubišová. Tuto informaci pak potvrdila i mluvčí nemocnice. Příčinou hospitalizace byly střevní problémy.

Zpěvák pro Blesk.cz prozradil, že když zjistil, že v nemocnici je jeho kolegyně, opět se mu udělalo zle, měl o ni strach. Teď už se ale cítí lépe.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

V pátek už opustil nemocnici a teď neví, co to bylo a co se mu stalo s prsty. Navíc se nyní obává o zdraví zpěvačky.

„Teď se odhodlávám, že Martě zavolám. Možná až ale zítra, nechci ji rušit, ať má klid na zotavení se,“ řekl pro Blesk.cz Václav Neckář. Lékaři říkají, že zpěvačka bude potřebovat čas na zotavení.

Václav Neckář / Zdroj: youtube.com

V pátek mají Václav Neckář s bratrem koncert v Museu Kampa, oslaví 50. narozeniny jejich skupiny Bacily. Zpěvák je trochu smutný, protože si myslel, že tam bude i Marta Kubišová, kterou pozval.

PSALI JSME: V PÁTEK MARTA KUBIŠOVÁ PODSTOUPILA OPERACI: JAK SE CÍTÍ A CO ZPĚVAČKA FANOUŠKŮM ŘEKLA

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA HLŮŠKOVÁ ZMĚNILA VZHLED: UKÁZALA KRÁSNOU FOTKU. PODLE JEJÍ BABIČKY CHTĚLA BÝT MODELKOU

Share