“Hlavně aby to nemělo žádný vliv na syna”: Lukáš Rosol o mužích Michaely Ochotské

Ve dnešní době Lukáš Rosol má úžasnou manželku Petru Rosolovou. Zamilovaný pár už si mysli na miminko. Plánují ho udělat za 3 roky.

Ale Lukáš je naštvaný z toho, co se děje kolem jeho bývalé manželky Michaely Ochotské. Nechce vůbec vidět, jak vedle jeho syna denně přicházejí nové tatínky.

.

Ve dnešní době karantény zamilovaný pár Rosolových se nenudi: “Zvladame epidemii velmi dobře, máme čas na věci, na které jsme před karanténou čas neměli”, – řekla Petra.

Pár ve svém obydlí už má malého pejska. Trochu později do jejich domu přijde ještě miminko.

.

“Možná během dvou nebo tři let rodina by mohla mít ještě jediného člena”, – řekl bývalý tenista.

Rosol nemůže trávit hodně času se svým jediným synem od Michaely Ochotské. Měl s ni velké problémy a také sám neměl čas na schůzky.

.

“Myslím si, že že dítě musejí vychovávat oba rodiče, bez toho bude mu těžko”, – řekl Lukáš. “Každý má právo vidět své dítě a trávit s nim čas”, – doplnila Petra.

.

Ochotská ve dnešní době má spoustu mužů. Přemek Forejt řekl, že měl s ni několik schůzek. Michaela také měla vztah s bruntálským policistou Tomášem. Poslední se kvůli Ochotské rozvedl a prodal být.

.

Z toho vůbec nemá radost Rosol: “Určitě, pro mě je to negativně, důležité je psychicky stav mého syna, a aby s nim všechno bylo v pořádku”, – ukončil tenista.

Share