Hvězda seriálu Přátelé Matthew Perry prozradil, proč strávil dva týdny v kómatu: Herec prodělal 14 operací

Americký herec, hvězda seriálu Přátelé, který hrál Chandlera, Matthew Perry otevřeně promluvil o tom, jak ho jeho závislost na alkoholu a drogách málem zabila.

Matthew Perry/Zdroj: youtube.com

Podle Perryho v roce 2018 málem zemřel kvůli předávkování opiáty. Herec skončil v nemocnici, kde strávil pět měsíců a dva týdny v kómatu.

Nadměrné užívání drog způsobilo, že u Perry se roztrhlo tlusté střevo. Umělec byl připojen k ECMO-zařízení pro umělé zajištění dostatečné hladiny kyslíku v těle.

Matthew Perry/Zdroj: youtube.com

„Když jsem byl poprvé hospitalizován, lékaři řekli rodině, že moje šance na přežití je 2 %. Byl jsem napojen na ECMO. Většinou to lidé nepřežívají. Tehdy v noci bylo pět lidí napojeno na přístroj ECMO, čtyři zemřeli a já přežil,“ řekl herec.

Matthew Perry/Zdroj: youtube.com

Herec se podělil o to, že jeho závislost vedla k 14 žaludečním operacím. Nyní si může připomenout, že je potřeba se zastavit jen tím, že se podívá dolů. Na břichu má velké množství jizev.

Matthew Perry/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: LIČÍ SE JINAK: SPOLUŽÁK PETRA PAVLA PROZRADIL O GENERÁLOVI PRAVDU. CO ZVEŘEJNIL O KANDIDÁTOVI NA POST PREZIDENTA

PŘIPOMÍNÁME: PŘED 7 LETY DÍVKA VŠE OPUSTILA A VZALA SI AFRIČANA: JAK TEĎ VYPADAJÍ JEJÍCH OKOUZLUJÍCÍ DCERKY

Share