Jan Kolomazník promluvil o životě s Evou Pilarovou : „O Evu jsem se staral rád a jak v dobrém, tak ve zlém“

Jan Kolomazník má teď rozhodně těžké životní období, protože zemřela jeho manželka Eva Pilarová. Obětoval mnoho pro svou milovanou, dokonce i svou kariéru a svůj osobní život.

Janu Kolomazníkovi je to teď samozřejmě těžké, ale prý to prostě musí přežít. Prostě takový je život a s tím se nedá nic dělat.

Jednou z misí jeho života byla podle něj pomoc známé zpěvačce. A je ráda, že jí byl do konce života užitečný.

„O Evu jsem se staral rád a jak v dobrém, tak ve zlém. Zažívali jsme spolu jak ty šťastné chvíle, co se týkalo jeviště, tak potom bohužel i situace, kdy přišly nemoci“ řekl Jan Kolomazník.

1

Eva Pilarová však svého manžela také podporovala. Jednou onemocněl a byla vysoká pravděpodobnost, že by za pár dní zemřel, ale naštěstí se to nestalo a zpěvačka s ním byla celou dobu.

„Velkou část života jsme si prostě byli oporou. Život s Evou byl báječný“ dodal Jan Kolomazník. Podotkl ale, že ve větší míře měli smutné okamžiky než ti dobří.

Eva Pilarová byla šedesát let na pódiu a chtěla to oslavit tím, že by dala svým posluchačům ještě jeden koncert. Tato myšlenka jí pomohla bojovat o život.

Jan Kolomazník prozradil, že když byla zpěvačka na oddělení nefrologie, ukázala svému manželovi čtyři oktávy. Chtěla tím překvapit své fanoušky, protože teď to málokdo umí.

2

Na otázku novinářů, jaká byla Eva Pilarová za života, odpověděl, že hlavní její kvalitou byla skromnost. Nelíbilo se jí ani slovo celebrita.

Přitom byla velmi chytrá, hodně četla. Moc se jí nelíbilo, když někdo mluvil nebo psal s chybami. Když měla čas, sama odpovídala na dopisy a otázky novinářů a dalších lidí.

Přitom Jan Kolomazník přiznal, že jeho manželka mohla být někdy hodně naštvaná.

„Byla ve znamení Lva, nenechala si nic líbit. Byla skvělá, ale kdo ji namíchl, ten toho litoval. I já jsem se kolikrát divil“ pověděl Jan Kolomazník.

3

Teď, když zpěvaččin manžel zůstal sám, nepotřebuje žádnou pomoc, i když to pro něj teď není jednoduché.

Podle něj jediná osoba, se kterou má nyní velmi dobrý vztah, je Zuzana Kardová, bývalá přítelkyni Dana Nekonečného. Občas mu ještě pomáhá.

Dobře věděl, že jeho žena brzy zemře. Nebylo to pro něj překvapení, protože už toho v životě viděl hodně.

„Naštěstí všichni doktoři a personál kolem Evy byl skvělí. A to ne kvůli tomu, že to byla Pilarová, u boromejek se takhle chovali úplně ke všem stejně. Eva se tam se sestrami znala, vystupovala tam. A byla věřící“ řekl Jan Kolomazník.

Dodal, že takoví lidé se ke svým pacientům chovají dobře. A zároveň se Eva Pilarová chovala velmi dobře, nebyla žádná hysterie, jen se modlila. Tak skončil život slavné zpěvačky.

Share