Jana Švandová zveřejnila fotografii své moderní chalupy: Dům nemá dveře v ložnici ani v koupelně

Někteří lidé chtějí strávit letní dovolenou u moře, jiní lidé chtějí odjet na několik týdnů na své chalupy. Herečka Jana Švandová se rozhodla odpočívat na své chalupě, kterou si postavila před několika lety. Píše o tom web Onlyu.cz.

Herečka ráda tráví čas na své chalupě na kraji Prahy. Dům byl postaven na pozemku o rozloze 4 tisíce metrů čtverečních. Majitelce tohoto domu tam nic nechybí.

Jana Švandová / Zdroj: youtube.com

Dům vypadá trochu neobvykle, protože byl postaven v nizozemském stylu a proto nemá žaluzie a záclony v oknech. Má však záclony v koupelně a v ložnici, protože tam nemá dveře.

Zpočátku jí to vadilo, ale po nějaké době si zvykla. Takový dům jí navrhla její kamarádka z Holandska, spolupracoval s nimi i její manžel.

Jana Švandová / Zdroj: youtube.com

„Dům se tomu nedá říct, je to takový moderní styl chalupy,“ řekla před lety pro iDnes.cz Jana Švandová. Nedávno ukázala svou moderní chalupu na Instagramu.

Herečka nechce být typickým chatařem, takže jediná věc, kterou pěstuje, jsou bylinky a někdy může zasadit nějakou kytičku. Nechce tam pracovat celé dny, tato chalupa je spíše pro rekreaci.

Jana Švandová / Zdroj: youtube.com

Může si tam užít dovolenou i proto, že tam má bazén. Herečka nemusí ani k moři, její chalupa je ideálním místem, kde může skvěle trávit letní dny.

PSALI JSME: „JE TO V PODSTATĚ TAKOVÉ MANŽELSTVÍ“: CO PATRIK HEZUCKÝ PROZRADIL O 25LETÉ SPOLUPRÁCI S LEOŠEM MAREŠEM

PŘIPOMÍNÁME: „NAROZENINY MÉ KAMARÁDKY BYLY TOU NEJKRÁSNĚJŠÍ OSLAVOU“: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA LUXUSNÍ OSLAVU NAROZENIN MODELKY POLÁČKOVÉ

Share