Nepříjemné změny: herečka Jane Fondová podstoupila plastickou operaci, které nyní lituje

Slavná americká herečka a sociální aktivistka Jane Fondová prozradila o plastickém zákroku, na který „není hrdá“. V rozhovoru pro Vogue dvojnásobná držitelka Oscara prozradila, že podstoupila facelift.

Jane Fondová/Zdroj: YouTube

Podle 84leté filmové hvězdy se zastavila u jedné operace, protože nechce vypadat „pokřiveně“ a být závislá na plastické chirurgii.

Jane Fondová/Zdroj: YouTube

Jane Fondová/Zdroj: YouTube

„Všichni známe spoustu bohatých žen, které podstoupily nejrůznější facelifty a vypadají příšerně. Podstoupila jsem facelift a přestala jsem, protože nechci vypadat znetvořená. Nejsem hrdá na to, že jsem ho měla. Ale já jsem to udělala.

Uznávám to a pak si prostě řeknu: „Dobře, můžeš se stát závislá. Nepokračuj v tom. Mnoho žen je na to zvyklých. Nedělám moc obličejových masáží. Neutrácím moc peněz za krémy na obličej ani za nic jiného, ale hydratuju se, spím, hýbu se, vyhýbám se slunci a mám dobré přátele, kteří mě rozesmějí. Smích je také dobrý,“ svěřila se Jane.

Jane Fondová/Zdroj: YouTube

Fonda dodala, že se nyní snaží upoutat pozornost mládeže, obávané věkem. Herečka poznamenala, že nejen kosmetika a plastická chirurgie, ale také péče o zdraví pomáhá vypadat mladší.

Jane Fondová/Zdroj: YouTube

Jane Fondová/Zdroj: YouTube

„Chci, aby se mladí lidé přestali bát stáří. Nezáleží na věku. Záleží na vašem zdraví. Můj otec zemřel ve věku o šest let mladší než já teď. Vypadal tak starý, protože byl nemocný. Měl srdeční vadu. Nejsem nemocná. Je mi skoro 85 let, ale nevypadám tak staře. Přimět mladé lidi, aby se přestali bát stáří, pomoci jim pochopit, že to, že dosáhnete určitého věku, neznamená, že se musíte vzdát života, zábavy, vztahů s muži, nových přátel nebo toho, co chcete dělat. Je to pro vás stále v oblasti životních možností. Proto vždycky lidem říkám, kolik mi je, protože chci, aby si to uvědomili,“ přiznala herečka.

ČTĚTE TAKÉ: „NEVÍM, JESTLI TO BUDE TRVAT DLOUHO“: BÝVALÝ MANŽEL JENNIFER LOPEZ PROMLUVIL, CO MYSLÍ O JEJÍ VZTAHU S BENEM AFFLECKEM

PSALI JSME: DOKONALÁ POSTAVA V 69 LETECH: BYLO ODHALENO TAJEMSTVÍ DIETY BRIGITTE MACRONOVÉ

Share