Jaromír Soukup přirovnal svou partnerku ke Karlu Gottovi: co bylo příčinou a jak Agáta Hanychová reagovala

TV Barrandov už zhruba měsíc vysílá pořad Agáta Jaromíra Soukupa. Partneři si povídají o různých tématech, vaří jídlo a občas zvou do show známé lidi. Nedávno promluvili o nenávisti i hejtrech. Jaromír Soukup dokonce přirovnal Agátu Hanychovou ke Karlu Gottovi, když zpěvák oznámil, že se oženil s Ivanou. Píše o tom server eXtra.cz.

Mediální magnát a moderátor řekl, že slyšel, že je hnusný a neprojevuje dostatečnou úctu. Poté se rozhodl promluvit o tom, proč se Karel Gott oženil tak pozdě.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Podle jeho názoru legendární zpěvák pochopil, že fanynky myslely, že je trochu jejich. Proto nebyl dlouho ženatý, i když měl partnerku.

„Když se oženil, tak přišel šílený hate na Ivanu,“ řekl Soukup. Mnoha lidem se to nelíbilo, a tak to špatně snášeli.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Mediální magnát a moderátor si myslí, že se jeho partnerka ocitla v podobné situaci. Některým jejím fanouškům se podle něj nelíbí, že s ním Agáta chodí a že je těhotná.

Z tohoto důvodu se snesl hate. Zeptal se proto své partnerky, zda jí nevadí to, že její vztah ničí její kariéru. Odpověděla mu, že tato situace opravdu není ideální.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

„No, trošku jsem z toho smutná, nebudu dělat, že ne,“ řekla Agáta Hanychová. Také naznačila, že Jaromír Soukup neříká „ahoj“ tak hezky, jak si představovaly její fanynky.

Podnikatel odpověděl, že její fanynky pravděpodobně chodí s kluky, se kterými se necítí šťastné, nebo musejí poslouchat svého partnera. Proto se jim líbila Agáta, která je nezávislá a silná, ale teď je s ním a je těhotná.

Agáta Hanychová / Zdroj: Super.cz

„Holky sorry, i já jsem z toho rozhozená,“ reagovala Hanychová.

Psali jsme:Tomáš Klus se objeví v seriálu ZOO: „Vstávám v pět ráno každý den, takže časné nástupy na natáčení mi vůbec nedělají problém“

PSALI JSME: JAKO DVĚ KAPKY VODY: LUCIE ZEDNÍČKOVÁ VYRAZILA DO SPOLEČNOSTI S DCEROU AMELIÍ

PŘIPOMÍNÁME: UŽ CVIČÍ V POSILOVNĚ: VENDULA PIZINGEROVÁ SE POCHLUBILA FOTKAMI SYNA JOSEFA

Share