„Jedním darem mi vyrazil dech“: Dara Rolins řekla, jak ji Pavel Nedvěd překvapil a co jí dal

Ve středu 7. prosince oslavila Dara Rolins jubileum. 50letá zpěvačka už více než rok chodí se svým partnerem, bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem. Umělkyně prozradila, jaký dárek od něj dostala. Píše o tom web Stars24.cz.

Přátelé a kolegové zpěvačky a její nejbližší by měli připravit dárky pro oslavenkyni. Oblíbená zpěvačka oslavila 50. narozeniny.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Společně s partnerem uspořádali oslavu v Itálii, ale oslavili i jeho jubileum, bývalý fotbalista měl narozeniny 30. srpna. Byla to dvojoslava.

Pavel Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Nedávno média psala, že slavný sportovec ochránil svou partnerku, když do jejího domu vnikl neznámý muž. Tentokrát ji ale překvapil svým dárkem.

Dara Rolins / Zdroj: tv.blesk.cz

„Pavlík mě překvapil obrovskou kyticí z 500 růží, mojí vysněnou kabelkou, náušnicemi a ještě jedním darem, kterým mi vyrazil dech. Ale to si nechám pro sebe,“ řekla pro deník Nový čas Dara Rolins.

Psali jsme:Jaromír Soukup promluvil o milostném trojúhelníku Petra Kolečka, Anety Vignerové a Denisy Nesvačilové: „Mají rodinu“

PSALI JSME: SOUKUP SE ROZHODL PROMLUVIT O NEVĚŘE: „OPRAVDU NEUVĚŘITELNÁ ŽENSKÁ“. CO ŘEKL O MILOSTNÉM TROJÚHELNÍKU VIGNEROVÁ, KOLEČKO, NESVAČILOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: UPŘÍMNÁ ZPOVĚĎ AGÁTY HANYCHOVÉ: „RYCHLEJI MLUVÍM, NEŽ PŘEMÝŠLÍM“. INFLUENCERKA PŘIZNALA, ČEHO SE BOJÍ NEJVÍC

Share