Jitka Čvančarová dnes slaví 45. narozeniny: skvělá herečka a dcera to neměla lehké a vytrpěla si své

Jitka Čvančarová dnes slaví 45. narozeniny. Slavná herečka vychovává dvě děti a věnuje se charitě. Teď si užívá života, ale v minulosti zažila i několik tragických událostí.

Server Ženy.iPrima.cz píše, že herečka, zpěvačka a moderátorka už nemá rodiče. O otce přišla už dávno, jeho smrt byla tragická, zabil ho elektrický proud. Její máma opustila tento svět před 6 lety, zemřela na leukémii.

Jitka Čvančarová / Zdroj: tv.blesk.cz

Když se stav matky zhoršil, žila s dcerou. Jitka Čvančarová se o ni starala do poslední chvíle. Mluvila se svými kamarády, odborníky, kteří jí detailně vysvětlili, co se děje s tělem, když určité orgány přestanou fungovat. Chtěla to vědět, aby mohla pomoci.

Jitka Čvančarová / Zdroj: youtube.com

Její muž, tanečník Petr Čadek, měl obavy o jejich pětiletou dceru Elenu Emilii, když se s ní jeho manželka rozhodla otevřeně promluvit o nemoci babičky. Vysvětlila jí celou situaci a dcera to naštěstí zvládla.

Jitka Čvančarová / Zdroj: youtube.com

Elena Emilie svou babičku milovala. „Když pominu obrovský smutek a stesk, který k tomu všemu patří, dnes mluví o tom, jak nám babička poslala brášku, který se narodil přesně rok poté, co maminka odešla,“ řekla Jitka Čvančarová o svém synovi Theodorovi Christianovi v rozhovoru pro MF Dnes.

PSALI JSME: JITKA ČVANČAROVÁ PROMLUVILA O SVÝCH DĚTECH: „TO JE MAXIMUM, CO O SVÉ RODINĚ DOKÁŽI VEŘEJNĚ ŘÍCT“

PŘIPOMÍNÁME: „BUDEME SE STĚHOVAT“: BOHUŠ MATUŠ PROZRADIL, KDE BUDE BRZY BYDLET SE SVOU ŽENOU A DCEROU

Share