Kde by mohl bydlet Petr Pavel s manželkou: „Moje žena se tam moc dobře necítila“

Prezident Petr Pavel si myslí, že okolí Lumbeho vily je hezké. Hlavě státu a jeho ženě Evě Pavlové se ale nelíbí interiér, který na ně působí depresivně, a to je jistý problém. Promluvil o tom v rozhovoru s Michalem Půrem pro pořad Podhradí.

Petr Pavel s manželkou/Zdroj: facebook.com

Prezident uvedl, že místo, kde vila leží, je krásné, líbí se mu tam. Podle něj je tam klid a bezpečí, ale tmavě vymalované stěny a černý nábytek na něj a jeho manželku působí depresivně.

„Možná se tam Ivana Zemanová cítila dobře, ale moje žena se tam moc dobře necítila,“ vysvětlil Petr Pavel. Nevylučuje však, že tam bude bydlet.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Pokud budou mít možnost zařídit vilu, jak chtějí, dát světlejší nábytek nebo vymalovat, tak tam budou bydlet. Chtějí, aby na ně interiér působil veseleji a pozitivněji.

Zdá se, že po určité renovaci bude Lumbeho vila sloužit jako nový domov pro prezidentský pár, přinejmenším během všedních dnů. Petr Pavel sdělil, že rád bude o víkendu cestovat zpět domů, tedy do svého domova v Černoučku. Chtějí zachovat určité vazby se svou obcí.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

V rozhovoru zmínil i motorku a s radostí řekl, že s ochrankou došli k dohodě ohledně pozic. Nyní hledá cesty, jak by si občas mohl užít jízdu na své motorce. Plánuje spojit cestování po republice s jízdou na motocyklu.

PSALI JSME: CO VLÁDA PLÁNUJE: PETR FIALA PROMLUVIL O CENÁCH POTRAVIN A DŮCHODOVÉ REFORMĚ

PŘIPOMÍNÁME: „NEVADILO BY MI, KDYBYCH MĚL DALŠÍ DCERU“: JAKUB PRACHAŘ POPRVÉ PROMLUVIL O DALŠÍM DÍTĚTI

Share