Jitka Smutná se ukázala po dlouhé době a překvapila svou postavou: co stojí za hereččiným hubnutím

V posledních měsících herečku Jitku Smutnou na veřejnosti moc nevidíme a nyní jsou známe důvody. Umělkyně prožívala těžké období a jak se ukázalo, problémy ve vztahu se spisovatelkou Petrou Braunovou jsou pravda. Píše o tom web onlyu.cz s odkazem na magazín Sedmička.

Pro Smutnou rozchod byl velmi složitý a to bylo důvodem, proč se na veřejnosti moc neukazovala. Dle její postavy je také vidět, že zažila životní změny. Herečka totiž poměrně hodně zhubla.

Jitka Smutná / Zdroj: youtube.com

Jitka Smutná shodila dvacet kilogramů a nyní vypadá opravdu dobře. Hubnutí prý bylo částečně odůvodněné její rozchodem. Herečka přestala jíst a změnila svůj životní styl, což se projevilo na její postavě.

Jitka Smutná / Zdroj: Profimedia

Nyní se herečka nakonec ukázala mezi lidmi a měla dva vystoupení se svými písničkami. Informovaný zdroj poté prozradil, že si umělkyně nikdy nemyslela, že vztah takto skončí. Smutnou to stále trápí a kvůli tomu hodně zhubla.

Herečka nechce, aby si někdo myslel, že je nemocná. Naopak shodit nějaké kilogram chtěla a rozhodla se, že bude žít zdravěji. S hubnutím ale zřejmě začala ještě před rozchodem, když v době covidové rozhodla cvičit změnit jídelníček.

Jitka Smutná / Zdroj: youtube.com

„Oblíbila jsem si lehčí jídelníček, i když miluju chleba s máslem, který teď nesmím, protože hubnu,“ říkala Smutná během koronavirové epidemie s tím, že také má moc ráda procházky.

Psali jsme:Petr Janda se pochlubil fotkou na lodi. Kde lídr kapely Olympic odpočívá: „Rodina to chápe a vůbec se na mě nezlobí“

PSALI JSME: „PRO DOBROTU NA ŽEBROTU“: UPŘÍMNÁ ZPOVĚĎ ŠÁRKY REZKOVÉ O VZTAHU S DOMINIKOU GOTTOVOU, KTERÉ KDYSI POMOHLA

PŘIPOMÍNÁME: “JÁ OPRAVDU NEMOHU KOMENTOVAT JEJICH VZTAH“: CO VERONIKA ŽILKOVÁ ŘEKLA O PARTNEROVI SVÉ DCERY AGÁTY HANYCHOVÉ

Share