„Pro dobrotu na žebrotu“: upřímná zpověď Šárky Rezkové o vztahu s Dominikou Gottovou, které kdysi pomohla

Když Dominika Gottová opustila Finsko a vrátila se do Česka, rozhodla se jí pomoci její kamarádka, zpěvačka Šárka Rezková. Nejstarší dcera Karla Gotta žila v jejím domě, protože když přiletěla, neměla dost peněz, aby si mohla pronajmout byt. To však přineslo jen problémy. Píše o tom web Super.cz.

Pak média psala o krizi v jejich vztahu, obě ženy si vyměňovaly stížnosti. Zpěvačka například obvinila svou kamarádku, že obtěžovala jejího syna a že kouřila v pokoji v jejím domě a pak usnula a cigaretu neuhasila.

Šárka Rezková / Zdroj: youtube.com

Dominika pak říkala, že po ní zpěvačka chtěla půjčit 100 tisíc Kč a že podváděla svého partnera. Jejich vztah se tehdy velmi zhoršil.

Podle Šárky Rezkové to bylo děsivé, chtěla pomoci své kamarádce, dělala to bezelstně. Dopadlo to však špatně a rozhodně se nechtěla účastnit mediální války.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

„Pro dobrotu na žebrotu,“ řekla pro Super.cz Šárka Rezková. Po těchto událostech zpěvačka přestala s nejstarší dcerou Slavíka komunikovat.

Dominice poslala tehdy vzkaz, že jí přeje štěstí a že chce, aby se začala léčit. Zpěvačka řekla, že jí nemohla pomoci, protože její kamarádka si myslí, že s alkoholem problém nemá.

Šárka Rezková / Zdroj: youtube.com

„Ale byl to tedy dobrý úlet,“ dodala Šárka Rezková. Už 2 roky spolu nekomunikují.

PSALI JSME: RODINA POHROMADĚ: PETR SUCHOŇ POPRVÉ S MANŽELKOU A SYNEM VE SPOLEČNOSTI. JAK SI NYNÍ UŽÍVAJÍ RODIČOVSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: DCERA PAVLA HABERY ELLA SLAVÍ 20. NAROZENINY: PROČ JE KRITIZOVÁNA ZA SVŮJ VZHLED A JAK VYPADÁ

Share