Zdravotnický personál v porodníci neměl slov: Žena přivedla na svět syna a na návštěvu k ní přišli hned dva muži

Existuje mnoho typů lásek, ale ta nejsilnější a nejcennější bude zřejmě rodičovská. Jedna žena na vlastní zkušenosti se o tom přesvědčila.

Žena s dítětem/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Madison Holley si nedávno předvedla na svět druhého potomka. Už měla tříletého syna Cadeho a již nějakou dobu má i úžasného malého bratra.

Zdravotnícký personl v porodnici byl trochu překvapen, když na návštěvu do porodnice přišli hned dva muži s kytkami. Starší syn Cade byl s nimi.

Matka s dítětem/Zdroj: oglavnom.su

Pro ženu ale zřejmě nic divného se nedělo. Jejich návštěva byla klidná a dojemná, naprosto v pořádku. Posléze Madison se podělila na sociálních sítích o snímek, kde po chodbě porodnice šli dva muži a drželi za ruce malého klučinu.

Otcové se synem/Zdroj: oglavnom.su

Žena objasnila, že prvním mužem je exmanžel a Cadeův otec. A druhým je její aktuální polovička, snoubenec, který je otcem novorozeného dítěte.

Dítě/Zdroj: oglavnom.su

V komentáři k dojemné fotografii Madison Holley napsala, že se v životě může stát cokoli. Lidé, kteří se kdysi navzájem milovali, mohou jít každý svou cestou. To ale neznamená, že přestávají být rodiči. Koneckonců, každé dítě potřebuje milujících matku a otce.

ČTĚTE TAKÉ: KDE JE TA ŽENA, ZA KTEROU SE MUŽI VŽDYCKY OHLÍŽELI: POTKALI JSME SE ROK PO ROZCHODU, A OPRAVDU MĚ PŘEKVAPILA

PSALI JSME: HOSTÉ JSOU NEJVĚTŠÍ ZLO NA ZEMI: ŠKODA, ŽE JSEM SI TO UVĚDOMILA AŽ V PADESÁTI

Share