„Jsem si jistá, že tu výzvu zvládneme“: První slova královny Alžběty o koronaviru а vzkaz naděje

Britská královna Albžběta II. v době, kdy všichni řeší koronavirus, vyslala svému lidu krásný vzkaz solidarity a naděje.

.

Královna Alžběta (93) Když dorazila na hrad Windsor, kde potkala muže, který tam dorazil ze Sandringhamu, královna zveřejnila prohlášení na oficiálním Instagramu:

„Dnes jsme ve Windsoru, Philip a já chápeme, že mnoho lidí a rodin po celé Velké Británii a po celém světě vstupuje do období nebezpečí a nejistoty.

.

Všichni jsme doporučeni změnit rutinu a životní styl ve prospěch společnosti, ve které žijeme, zejména v takových chvílích si vzpomínám, že historii naší země vařili lidé, kteří se spojili, aby jednali jako jeden a řídili své úsilí ke společnému účelu.

.

Jsme velmi vděční našim zkušeným vědcům, lékařům a dalším pracovníkům. a veřejné služby, ale nyní, jako nikdy předtím, musíme všichni ukázat své nejlepší osobní vlastnosti – dnes, v nadcházejících dnech, týdnech a měsících – a mnoho z nás bude muset najít nové způsoby, jak zůstat ve vzájemném kontaktu a zajistit, že blízcí lidé jsou v bezpečí.

.

Jsem si jista, že tu výzvu zvládneme. A můžete si být jisti, že moje rodina a já jsme připraveni hrát naši roli.“

Chtěla tak dát najevo lidem svou podporu a pomoci jim, aby se nevzdávali a zachovali si naději.

.

Share