„Jsem slepá. Ono se říká, že se to může stát“: Eva Burešová se poprvé po porodu ukázala na veřejnosti

Eva Burešová se před dvěma měsíci stala dvojnásobnou maminkou. Teprve před několika dny se ale herečka a zpěvačka poprvé za tu dobu objevila na veřejnosti. Setkala se s fanoušky na autogramiádě v obchodním centru Fashion Arena v Praze. Píše o tom portál Blesk.cz.

Herečka se před touto akcí namalovala a obula lodičky, pro ni to už bylo trochu nezvyklé. Dva měsíce strávila se svou rodinou, samozřejmě se nejvíce starala o svého novorozeného syna.

Tristan William je podle ní klidné dítě. Milující maminka vyprávěla, že jí její kamarádky závidí, protože jejich děti více mluví, ale její syn zatím skoro pořád spí.

Její starší syn Nathaniel byl také klidným dítětem a je takovým dodnes. Proto sice věnuje hodně času synům, ale také může strávit nějaký čas se svým partnerem Přemkem Forejtem.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka však promluvila i o některých nepříjemných změnách. „Jsem slepá. Ono se říká, že se to může stát,“ řekla pro pořad Top Star Eva Burešová.

Po prvním porodu se jí trochu zhoršil zrak, ale teď po druhém porodu vidí ještě hůř. Kromě toho se trochu změnilo i její tělo.

Eva Burešová / Zdroj: Blesk.cz, CNC

„Mám pořád 10 kilogramů nahoře a nejde to zatím tak rychle dolů, jak to šlo,“ prozradila Eva Burešová. Teď to ale nepovažuje za problém, je vděčná svému tělu, že to zvládlo. Herečka a zpěvačka o tom nedávno napsala i na Instagramu a dva měsíce po porodu ukázala své bříško.

PSALI JSME: “ZA TO JI NEMÁM RÁD”: JAROMÍR SOUKUP SE ZNOVU PUSTIL DO JIŘINY BOHDALOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE BÍLÁ PROŽÍVÁ NEJŠŤASTNĚJŠÍ OBDOBÍ: SE SVÝM PARTNEREM BRZY OSLAVÍ KRÁSNÉ VÝROČÍ

Share