Kate a William slaví hliněnou svatbu: Víte, jak se seznámili a s kým dříve chodili

V tento den, 29. dubna, královský pár princ William a Kate Middleton navždy spojili svůj osud v manželství. Za devět let soužití se narodily tři vévody z Cambridge.

.

Pár se setkal při studiu na St. Andrew’s University.

Po několika letech vztahů se budoucí královský pár rozhodl navždy smířit své štěstí a v listopadu 2010 Clarence House oznámil, že Prince William a Kate plánují svatbu na jaře 2011.

.

Milenci se oženili v říjnu 2010 na soukromé dovolené v Keni, kde princ William nabídl Kate snubní prsten princezny Diany.

.

Příprava na svatbu a samotnou akci přitahovala velkou pozornost médií, a proto byla liturgická služba vysílána na celém světě 29. dubna 2011.

Manželství bylo opakovaně srovnáváno s manželstvím rodičů Williama, prince Charlese a lady Diany Spencerové, ženaté v roce 1981.

.

Velkolepou akci sledovalo asi 24,5 milionu lidí žijících pouze ve Velké Británii.

.

Vrcholem dekády britské televize se stal svatební polibek prince Williama a Kate na balkóně Buckinghamského paláce.

.

V devíti letech šťastného života měli Kate Middleton a princ William tři krásné děti a dědice: princ George (6 let), princezna Charlotte (4 roky) a princ Louis (2 roky).

.

.

.

.

Muži před Williamem

.

Willem Marx

.

Willem je považován za první lásku Catherine. Šťastný příběh ve finále však nevyšel, protože ten chlap zlomil srdce Kate.

.

Kate ale nevnímá, Willem je jediným mužským kamarádem, kterého Kate pozvala na svatbu.

Rupert Finch

.

Pár se setkal trochu přes rok, a znovu, důvody pro jejich oddělení znovu nejsou známy. Můžeme ale předpokládat, že Rupert právě vystudoval, a Kate obrátila svou pozornost na prince Williama.

Ženy před Kate

.

Princ nemá vyloženě svůj typ, jeho bývalé přítelkyně spojuje jen to, že jsou krásné.

Share