Ke stylistům přišla rozvedená matka tří dětí, aby se naučila, jak se oblékat

Velmi často se na pořadech krásy popisuje složité příběhy. Ale ten, který vyprávěla hrdinka jménem Ksenia, zapůsobil snad na všechny diváky.

Ksenia/Zdroj: youtube.com

Dnes se s vámi podělíme o tento úžasný příběh a také ukážeme, jak se dívka změnila k nepoznání.

Ksenia/Zdroj: slonn.me

Ksenia je 29letá trojnásobná matka. Rozvedla se s manželem, kterému se narodily děti. Ksenia s ním má však výborný vztah. Ale pro ženu je těžké komunikovat se svou matkou: viní svůj podivný styl oblečení za selhání v osobním životě své dcery. Ksenia opravdu špatně vybírá oblečení.

Ksenia/Zdroj: slonn.me

Nejprve vyšla Ksenia v dlouhých fialových košilových šatech s páskem. Zkombinovala to s podpatky a copánky, díky čemuž nebyl vzhled romantický, ale neuvěřitelně komický.

Džíny v kombinaci s bílou košilí lze zaměnit za nadčasovou klasiku. Kalhoty jsou ale špatně sladěny s postavou ženy. A stříbrné boty vypadají příliš lacině. I v kombinaci s takovým oblečením.

Ksenia/Zdroj: slonn.me

Červené dlouhé šaty jsou pravděpodobně nejúspěšnějším vzhledem, který Ksenia zvolila. K její postavě to ale nesluší – štíhlé nohy ženy skrývá dlouhý lem a tříčtvrteční rukávy činí image méně tajemnou.

První odchod od stylistů zcela změnil Kseniu. Nový účes, dlouhá šedá pláštěnka a vysoké červené kozačky proměnily maminku mnoha dětí v opravdovou krásku.

Ksenia/Zdroj: slonn.me

Poté vystoupila poměrně jasnou úklonou, kterou publikum potkalo méně než bouřlivým potleskem. Stylisté zvolili její karmínové kalhoty, modrý top s jabotem a růžové sako. Přesto to vše Ksenii perfektně sedí.

Konečný vzhled je prostě neuvěřitelný. Ksenia byla oblečená do černých šatů na ramínka, které na její postavě vypadají prostě dokonale. Výstup vyvolal bouřlivý potlesk a je zřejmé, že Ksenia zvolila poslední tři poklony. Teprve druhou sadu oblečení, která jí přišla příliš světlá, se rozhodla nosit samostatně – díky moudrým radám stylistky. Pravděpodobně se spolu s šatníkem dramaticky změní i život hrdinky.

PSALI JSME: HELENA VONDRÁČKOVÁ VYHRÁLA SOUD O PENZI: MARTIN MICHAL PROZRADIL, NA CO ZPĚVAČKA NYNÍ ČEKÁ

PŘIPOMÍNÁME: ELEGANTNÍ PREZIDENTSKÝ PÁR: PETR PAVEL A EVA PAVLOVÁ SI NÁVŠTĚVU VÍDNĚ UŽILI, VYPADALI ÚŽASNĚ

Share