Kim Kardashian se oficiálně rozvedla: Jakou částku podpory na dítě zaplatí Kanye West

Americká modelka a podnikatelka Kim Kardashian se oficiálně rozvedl s rapperem Kanye Westem. Soudce stanovil výši výživného, které bude muset hudebník platit za čtyři děti.

Kanye West/Zdroj: youtube.com

Bývalí manželé budou mít rovný přístup k rodičovství, ale více času 9letý North, 6letý Saint, 4letá Chicago a tříletý Psal zůstane s matkou. Kanye West podle soudního příkazu zaplatí bývalé manželce výživné ve výši 200 000 $ měsíčně.

Podle podmínek dohody West také uhradí 50 procent nákladů na vzdělávání a bezpečnost synů a dcer. Měsíční platba 200 000 $ by měla být převedena na účet Kim prvního dne každého měsíce.

Kanye West a Kim Kardashian/Zdroj: youtube.com

Rapper také souhlasil s tím, že dá Kardashianovi vlastnictví domu ve výši 4,5 milionu dolarů vedle sídla, kde Kim žije v jižní Kalifornii. Kanye koupil ubytování s pěti ložnicemi, aby byl blíž ke svým dětem, je však pravděpodobné, že Kim dům zbourá, protože potřebuje zásadní rekonstrukci.

Kanye West/Zdroj: youtube.com

Kromě toho si Kardashian ponechá práva na majetek ve výši 60 milionů dolarů v Hidden Hills v Kalifornii, kde žije s dětmi, a také na nemovitosti v Idahu.

Podle dohody si West ponechá vlastnictví plážového domu v Malibu, který koupil za 60 milionů dolarů, pár rančů, které vlastnil ve Wyomingu, 300 akrů v Calabasas (Kalifornie), dům v Belgii a dům v Chicagu, ve kterém vyrostl.

Kanye West a Kim Kardashian/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAN NEDVĚD VZPOMÍNÁ NA BRATRA FRANTIŠKA: PROČ CHCE SPOLUPRACOVAT S JEHO SYNEM

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ KRAMPOL PROKOMENTOVAL VÝŠE SVÉ PENZE: SNAD JE FINANČNĚ NA DNĚ

Share