„Léčba nemůže čekat ukončení karantény“ : Míša Kuklová o svém stavu

Známa česká herečka Michaela Kuklová už několik týdnu bojuje s rakovinou prsu. Aktivně o svém stavu sdílí svým fanouškům. Má natolik úžasnou náladu, že žádná nemoc ji nenakáži.

.

Na Kočí února herečka na svém Twitteru napsala, že je v její životě těžká doba, a bojuje s rakovinou. Ale fanoušci se velmi obávají za Kuklovou, protože v té době v naši země se dostal koronavirus, se kterým bojuje cely svět.

Ale Michaela uklidňuje všech tím, že koronavirus nemůže zastavit léčbu rakoviny, a s onkologii bude spolu s lékaři bojovat dál.

.

Herečka chtěla více komunikovat se svými fanoušky, kvůli Romů v pátek sdílela několik fotografii, aby ukázala, jak probíhá léčba. Také zeptala, jak u všech probíhá karanténa.

.

Kuklová napsala na svém Instagramu: “Doufám, že jste všichni zdraví. A kdo není, zničí tu nemoc nejrychleji. Jak vám ta karanténa? Vadí vám ona, nebo se nic nezměnilo? Teď můžete hodně času trávit s rodinou, a po ukončení opatření, bez obav půjdete do kina nebo divadla”.

Na její příspěvek odpověděli několik set lidi, kvůli tomu dala ještě jednu otázku pro všechny: “Už jste se na tom stejně jako já? Nebo ne? Mám tady všechno”.

.

Share