„Nouzová situace zastavila byznys“ : Daniel Hůlka pracuje pomocným dělníkem

Nouzová v naši době nechala skoro vše umělci bez práci. Koronavirus nejenom poškodil obyčejným lidem, ale i hvězdám. Ale 51 lety herec Daniel Hůlka má svůj vlastní plán.

Bude pracoval pomocníkem dělníka a ve své práci bude brousit parkety. Nechce se se svou celou rodinou zůstat bez peněz a strádat.

1

“Myslím si, že ten koronavirus finančně nežil všech hvězd. Nikdo nemůže nic s tím udělat. Kvůli tomu, já bojují svým způsobem. Mám kamaráda truhláře, který děla svůj cely život podlahy. Domluvil jsem se s nim, že budu po pomáhat.

Nejsem úžasný dělník pro parkety, ale budu se snažit mu ve všem pomáhat, aby dostat peníze. Nechci nic nedělat v takové situaci. A tak, práce je docela jednoduchá.”, – řekl herec.

2

Také Hůlka má problém se svým vlastním domem, bude ho opravovat a už má na to hodně času: “Kvůli vlhkosti budeme obkopávat náš dům, také ho úplně uklízíme, stejně jako i zahradu před nim. Teď nakonec máme na to čas”.

3

“Jsem se svou rodinou úplně utekl z Prahy. Nechci, aby moji dvouletá dcera nosila roušku, v ni se muže dokonce i zbláznit. Také, aby moji dcerku nenašla tady nuda, udělal jsem pro ni pískoviště a také malé hřiště na zahrádce, muže tam klidně hrát.

Nakonec mám hodně času na svou rodinu. Denně chodíme do lesa. A celkem karanténa působí na nás dobře. Jsme všichni v pořádku, a doufám, že tak bude i dál”, -řekl herec o své rodině.

4

Share