Lela Vémola odletěla do Turecka kvůli operaci: co si nechala upravit tentokrát

Manželka slavného bojovníka smíšených bojových umění Karlose Vémoly Lela oslavila v neděli 4. června 34. narozeniny. Ve stejný den odjela do Turecka. Tam si však neodpočine, důvodem její cesty je operace.

Na svém Instagramu Lela Vémola napsala, že před šesti lety podstoupila plastickou operaci, tehdy jí zvětšili pozadí. Nyní musela znovu na operaci, už to bylo nutné, nechala si upravit implantáty.

Lela Vémola / Zdroj: youtube.com

Vysvětlila, že v minulosti se chtěla změnit, protože se necítila atraktivní. Cvičila v posilovně, ale s výsledkem spokojená nebyla.

Lela Vémola / Zdroj: youtube.com

Chirurgický zákrok už byl nutný i ze zdravotního hlediska, protože jí implantáty začaly způsobovat komplikace. Doktor v Istanbulu jí tuto informaci potvrdil.

Lela Vémola / Zdroj: Instagram.com

Aby vše dobře dopadlo a aby dosáhla výsledku, který si přeje, musela před tím trochu přibrat. Na operaci se Lela Vémola těšila a dodala, že si ji zaplatila sama, byl to její dárek k narozeninám.

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ SE POCHLUBILA, ŽE VYCHOVALA SVÉ SYNY JAKO GENTLEMANY: „ZÁVIDÍM TĚM NEVĚSTÁM, BUDOU SE MÍT JAKO V BAVLNCE“

PŘIPOMÍNÁME: VÁCLAV VYDRA A JANA BOUŠKOVÁ SLAVÍ 17. VÝROČÍ SVATBY: SLAVNÝ PÁR BY MOHL JÍT OSTATNÍM PŘÍKLADEM

Share