„Lépe pozdě než nikdy“: Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Jen před sto lety vypadala žena ve čtyřiceti jako stará dáma. Nyní v tomto věku někteří zástupci krásné poloviny lidstva dokonce rodí děti.

A někdy i prvorozený.Tyto hvězdy znaly radost z mateřství, když už bylo přes čtyřicet.

Bára Basiková

.

Těhotenství Báry Basikové (53) vzbudilo velkou pozornost. Nejenže se rozhodla stát se maminkou ve 46 letech, otec dítěte je o 15 let mladší než ona.

Veronika Žilková

.

Veronika Žilková (54) se netají svou láskou k dětem, a tak jich má doma hned několik. Po čtyřicítce se stala maminkou své dcery Korduly.

Nicole Kidman

.

Australská herečka byla dvakrát vdaná. Ale s Tomem Cruiseem neměla své vlastní děti. A ve druhém manželství s Keithem Urbanem porodila dceru Sandy Rose ve věku čtyřiceti.

Helen Huntová

.

Hvězda filmu „Co ženy chtějí“, stejně jako Kidman porodila čtyřicet jedna od jejího druhého manžela.

Je pravda, že Helen a její manžel Matthew Carnahan se nezastavili u jednoho dítěte. Šest let po narození prvorozeného Emmetta se narodila dívka Makena.

Eva Longoria

/

Zoufalá hospodyňka se dlouho nevdala.

Před třemi lety konečně odpověděla „ano“ na nabídku rukou a srdcí podnikatele Jose Antonia Bastona. V roce 2018 porodil pár syna Santiaga.

Geena Davis

.

Gina byla čtyřikrát vdaná. Ale mohla otěhotnět pouze v jejím posledním manželství. Poprvé se Davis stala matkou ve čtyřiceti šesti letech. O dva roky později porodila Gina dvojčata.

Beverly D’Angelo

.

Další hvězda z 80. let, která se později stala matkou. Šest let měla poměr s kolegou v úřadujícím oddělení Al Pacina. V roce 2000, když měla herečka čtyřicet devět let, porodila dvojčata Anton a Olivia.

Janet Jackson

.

Zpěvačka se stala matkou poprvé, ne méně než padesát let.

Navíc se Janet dokázala rychle vrátit do své dřívější podoby, kterou měla před těhotenstvím.

Share