Letní teploty v Česku brzy skončí: Kdy přibude podzimní počasí

V Česku je na začátku záři stále teplé letní počasí, ale podle meteorologů se příští týden všechno změní. Teplota vzduchu klesne, a pršet může téměř celý týden.

Podzim/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Meteorologové prozradili, že jen začátek týdne bude poměrně teplým. V pondělí maximální teploty budou do 23 stupňů Celsia, a počet srážek bude menší, než byl o víkendu.

Úterní počasí bude trochu teplejším, a přibudou teploty do 24 stupňů Celsia. Ráno klesnou až do 8 stupňů. Ve středu podle meteorologů bude pršet téměř v celém Česku, a teploty budou se pohybovat mezi 20 a 24 stupni Celsia.

Podzim/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ve čtvrtek se trochu ochladí, a maximální teploty budou jen do 22 stupňů Celsia. Počet srážek bude menší, než ve středu, ale v některých oblastech může pršet. V pátek teploty budou od 16 do 29 stupňů.

Podzim/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

O víkendu se ochladí, a přijde podzimní počasí. V sobotu bude od 15 do 19 stupňů, a v neděli od 14 do 18 stupňů Celsia. Místy mohou být i přeháňky, a ráno teploty klesnou až do 4 stupňů Celsia.

Podzim/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “MÁME SDÍLENOU ZODPOVĚDNOST“: MIMOŘÁDNĚ SETKÁNÍ MINISTRŮ V BRUSELU POD VEDENÍM JOZEFA SÍKELY. JAKE PODROBNOSTI SDĚLIL MINISTR

PŘIPOMÍNÁME: ČR MÁ PŘIPRAVENO KOMUNIKAČNÍ KAMPAŇ: POLITICI BUDOU KOMUNIKOVAT O ROSTOUCÍCH CENÁCH S LIDMI PODLE NÁVODU. JAKÉ JSOU HLAVNÍ PILÍŘE STRATEGIE

Share