ČR má připraveno komunikační kampaň: Politici budou komunikovat o rostoucích cenách s lidmi podle návodu. Jaké jsou hlavní pilíře strategie

Česká republika prožívá docela náročné i těžké období. Vláda chce občany provést těmito krizemi bez nervů, rozpaků a katastrofických dopadů.

Premiér Petr Fiala/Zdroj: YouTube

Kvůli uprchlické, ekonomické a energetické krizi připravil resort vnitra ČR speciální komunikační kampaň, cílem které je uklidnit Čechy. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Ministr vnitra Vít Rakušan/Zdroj: YouTube

Podle zjištění, nová kampaň se připravila s ohledem na to, jak musí vláda reagovat na žádosti občan třeba pod tíhou rostoucích cen na plyn, elektřinu, nájem či potraviny a aby Čechy neobraceli své negativní emoce proti Ukrajincům v Česku nebo jejich vlasti.

Strategie/Zdroj: Seznam Zprávy

Češti politici již mají návod, jak mluvit s Čechy o neustále zvyšujících se cenách. V úvodu je uvedeno, že Česko je nyní zapojeno do energetické války a není na čase čekat na řešení tohoto problému na celoevropské úrovni. “Je třeba jednat, a to hned,“ napsáno ve strategii od resortu vnitra.

Strategie/Zdroj: Seznam Zprávy

Hlavní tři pilíře, na kterých je strategie vybudována, jsou tři základní věty: Stojíme za Ukrajinou, nebojíme se Ruska, přitom pomáháme Čechům.

ČTĚTE TAKÉ: “MÁME SDÍLENOU ZODPOVĚDNOST“: MIMOŘÁDNĚ SETKÁNÍ MINISTRŮ V BRUSELU POD VEDENÍM JOZEFA SÍKELY. JAKE PODROBNOSTI SDĚLIL MINISTR

PSALI JSME: RAKUŠAN NA POSTU MINISTRA: NOVÝ PRŮZKUM VYJÁDŘIL NÁZOR ČECHŮ, ZDA ŠÉF RESORTU VNITRA MUSÍ RESIGNOVAT

Share