„Snazší už to nebude“: Jak Demi Moore pomáhá Bruce Willisovi vyrovnat se s jeho těžkou nemocí

Herečka Demi Moore je odhodlána učinit šťastným těžké životní období svého bývalého manžela Bruce Willise, informuje server Radaronline. com.

Bruce Willis /Zdroj: YouTube

V únoru letošního roku lékaři diagnostikovali Bruce Willisovi frontotemporální demenci. Je známo, že Demi Moore „udělá vše“, aby poslední roky života Bruce byly šťastnými.

Bývalá manželka je vždy vedle Willise, když se jeho stav zhoršuje. Osmašedesátiletá Moore loni opustila natáčení filmu poté, co se dozvěděla, že herec má vážné zdravotní problémy.

Afázie je váznou neurologickou poruchou, která člověka zbavuje schopnosti komunikovat.

„Emma (současná manželka herce) je vděčná, že je Demi nablízku. Bylo pro ni neuvěřitelně těžké vyrovnat se s náročnou péčí o Bruce, jejich dvě malé dcery a se smutkem, který cítila,“ uvedl zdroj blízký rodině.

Bruce Willis /Zdroj: YouTube

Prý rodina slavného herce „doufá v to nejlepší“.

„Trvalo to roky, než rodina dostala odpovědi na to, co se s Brucem děje, a měsíce, než rodina přijala jeho diagnózu. Byla to velmi dlouhá cesta. Snazší už to nebude…“ řekl zdroj.

Známý Bruce Willis má pět dětí. Se svou první manželkou, americkou herečkou Demi Moore má tři dcery: Rumer, Scout a Tallulah. V roce 2009 se Bruce Willis oženil s britskou herečkou a modelkou Emmy Heming. Pak se jim narodily dvě dcery, Mabel a Evelyn.

PSALI JSME: Nemocný Bruce Willis má důvod k radosti: Ve věku 68 let se stal poprvé dědečkem

PŘIPOMÍNÁME: Manželka nemocného Bruce Willise ukázala exkluzivní video: Je to moc dojemné

Share