„Mami, jak je možné, že nás nevezeš do školy“ : Upřímná zpověď vévodkyně Kate

Vévodkyně z Cambridge poskytla malý rozhlasový rozhovor na téma „Happy Mom – Happy Baby“. Mluvili hlavně o dětech, výchově a dětství samotné Kateřiny.

.

Konverzace se ukázala být docela upřímná.

.

Kate hovořila o problémech, kterým čelila během všech tří těhotenství, a také o skutečnosti, že se stejně jako každá matka často cítí odpovědná vůči svým dětem, a dokonce i úzkost.

.

„Rozhodně bojuji s pocitem mateřské viny. Myslím, že ty maminky, které říkají, že nic takového necítí, jsou prostě smutné. Nezáleží na tom, co děláte: zkusíte se co nejlépe dát svým dětem to nejlepší,“ řekla vévodkyně v rozhovoru.

.

Manželka prince Williama poznamenala, že nyní bude během všech těhotenství dělat věci jinak, uvědomila si, že emoční pohoda matky měla přímý vliv na dítě.

.

Na otázku novináře, co to znamená, že „vévodkyně“ je maminka? Kate odpověděla: „Kompromis.“

.

Její kompromis spočívá v tom, že věnuje hodně času svým třem dětem a spí mnohem méně než dříve, ale to je její realita.

„Našlа jsem životní potěšení,“ říká Kate.

.

Kate se také otevřeně rozpovídala o zdravotním problému, který doprovázel její těhotenství.

.

„Během těhotenství jsem trpěla velmi nepříjemnými ranními nevolnostmi,“ řekla vévodkyně a následně dodala, že „spousta žen to má mnohem horší.“

Když samozřejmě hovořila o výchově dětí, vévodkyně z Cambridge samozřejmě poznamenala, že velkou roli pro ni hraje příklad rodičů ve výchově své vlastní a jejího bratra a sestry.

.

Od dětství měla nádherný příklad, jak dělat věci, její rodiče trávili spoustu času s dětmi, chodili s nimi na různé aktivity, sport a procházky.

.

„Víte, i dnes ráno, když jsem šla na návštěvu do této školky, George a Charlotte se mě ptali: Mami, jak je možné, že nás nevezeš do školy?“ řekla vévodkyně Kate.

.

„Měla jsem velmi šťastné dětství. Měla jsem velké štěstí, že jsem vyrostla v blízké rodině. Měla jsem velmi starostlivé rodiče, a teď jsem jako máma opravdu vážím toho, kolik nám pro nás darovali.

.

Společně jsme šli na dovolenou. Nejjednodušší věci se pamatují. Teď to chápu jako příklad výchovy svých vlastních dětí.

.

Život je teď tak zaneprázdněný, že někdy je potěšením dodat takové malé věci, jako je sledování ohně v deštivém dni“.

.

„Tohle je to, co si vzpomínáš od svého dětství, když jsi seděl ve třídě, nebo jak tví rodiče vařili klobásy v ohni? v jejich paměti jsou momenty související se stresovými situacemi, „ říká vévodkyně.

.

A to je nejdůležitější zaměstnání v mateřství.

.

.

.

Share