Mateřská láska dokáže zázraky: Žena, která porodila dvojčata, to zažila na vlastní kůži

Je nepopiratelné, že pro mnoho žen je těhotenství jedním z nejdůležitějších a zároveň nejkrásnějších období v životě. Mladé maminky jsou štěstím bez sebe, když se jim narodí dítě. Ještě větší radost mají, když se jim narodí dvojčata.

Portál Lelum nedávno popsal příběh mladé ženy, která se stala matkou dvojčat. Porod však neproběhl ideálně a celý příběh inspiroval tvůrce značky Babi Mild k vytvoření reklamy. Dojalo je to, co se stalo v životě mladé ženy.

Miminko / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Dvojčata se často rodí mnohem dříve nebo jejich zdravotní stav není nejlepší. Bohužel tomu tak bylo i tentokrát. Jedno z miminek mělo vadu, kvůli které se mu špatně dýchalo.

Maminka s dítětem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Žena po porodu chtěla vidět své novorozené děti, ale všimla si, že slabší z dvojčat přestalo dýchat. Nemohla zastavit slzy, ale do poslední chvíle neztrácela naději. A pak se stal zázrak!

Dvojčata / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Mladá maminka vzala zesláblé miminko do náruče a pevně ho přitiskla k hrudi. Pak začalo dítě znovu dýchat. Lékaři nemohli uvěřit tomu, co viděli. Tento příběh však dokonale ukazuje, že pro mateřskou lásku není nic nemožné.

PSALI JSME: PŘED ROKEM OPUSTIL TENTO SVĚT LEGENDÁRNÍ HEREC JOSEF ABRHÁM: ODEŠEL ZA SVOU LÁSKOU

PŘIPOMÍNÁME: KRAINOVÁ NA GALAVEČERU MISS ČR PŘEKVAPILA SVÝM OUTFITEM: „MYSLÍM SI, ŽE NĚKTERÉ ŽENY DLOUHO NIKDE NEBYLY,“ REAGOVALA HANYCHOVÁ

Share