Krainová na galavečeru Miss ČR překvapila svým outfitem: „Myslím si, že některé ženy dlouho nikde nebyly,“ reagovala Hanychová

Na galavečer Miss Czech Republic dorazilo mnoho známých osobností. Do pražského Fora Karlín přišla například Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem a Simona Krainová s Karlem Vágnerem mladším.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Simona Krainová přišla na akci v extravagantních kalhotových šatech značky Poner, model byl hodně odvážný. Svou bývalou kolegyni se jí rozhodně podařilo překvapit.

Agáta Hanychová se poté vyjádřilak soutěži krásy a outfitům některých žen, které na sebe upoutaly pozornost. Pochválila Taťánu Makarenko, která tuto akci organizovala.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Během živého vysílání na svém Instagramu Hanychová řekla, že soutěž by měla být o oslavě krásy těch žen, které se staly soutěžícími.

Přirovnala to k fotbalovému zápasu, že tam diváci zápas sledují, ale nelezou na hřiště. Lidé by to podle jejího názoru měli pochopit i na galavečeru soutěže krásy.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: Instagram.com

„Já si myslím, že některé ženy dlouho nikde nebyly, a tak se přišly ukázat,“ dodala Agáta s tím, že nechtěla nikoho hanit, protože na to neměla náladu.

PSALI JSME: BÁRA BASIKOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM ÚČESEM, KOLEGOVÉ JI CHVÁLÍ: TENTOKRÁT TO ROZHODNĚ NENÍ PARUKA

PŘIPOMÍNÁME: „NEJDE O PENÍZE, ALE JDE O PRINCIP“: HELENA VONDRÁČKOVÁ SE DOČKALA ROZHODNUTÍ SOUDU OHLEDNĚ SVÉ PENZE. CO PROZRADIL JEJÍ MANŽEL

Share