Před rokem opustil tento svět legendární herec Josef Abrhám: odešel za svou láskou

Josef Abrhám zemřel 16. května 2022 v Mělníku, bylo mu 82 let. Odešel za svou láskou, jeho žena Libuše Šafránková opustila tento svět v červnu 2021.

Libuše Šafránková byla pro Josefa Abrháma životní láskou. Herec a herečka se vzali v roce 1976 a společně si zahráli i v několika filmech.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Šafránková však po zákroku spojeném s vážným onemocněním 9. června 2021 zemřela. Její smrt byla pro jejího manžela obrovskou ranou. Přátelé se o něho báli.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Jeho zdravotní stav se začal rychle zhoršovat, začal hubnout. Poslední měsíce života žil se svým synem a jeho rodinou. Josef Abrhám mladší se o svého tatínka staral do posledních chvil. Před rokem, 16. května, odešel Abrhám do hereckého nebe. Na pohřeb přišlo mnoho jeho známých kolegů, kteří se s ním chtěli rozloučit.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Josef Abrhám byl legendární český herec, který během své kariéry ztvárnil obrovské množství rolí. Hrál ve filmech Vrchní, prchni!, Marečku, podejte mi pero, Pánská jízda nebo v seriálech Nemocnice na kraji města, Zlá krev, Druhý dech a Malý pitaval z velkého města.

PSALI JSME: S PÍSNĚMI KARLA GOTTA: FELIX SLOVÁČEK SPOLUPRACUJE S TALENTOVANÝM A ZADLUŽENÝM ZPĚVÁKEM, ALE NIC MU NEPLATÍ

PŘIPOMÍNÁME: DEMI MOORE PROŽÍVÁ RADOSTNÉ OBDOBÍ: HEREČKA POPRVÉ UKÁZALA SVOU VNUČKU

Share