„Měl jsem pauzu asi 27 let“: Michal Penk se objevil po letech ve společnosti. Jak dnes zpěvák vypadá

Michal Penk se věnuje hudbě od dětství. V osmdesátých letech zahájil svou kariéru zpěváka a hudebníka, tehdy se stal idolem dívek. Kvůli problémům s drogami však přestal vystupovat. Ale nevzdává se, nyní pracuje a už plánuje koncerty. Teď se objevil na tiskové konferenci Divadla Broadway.

Na podzim roku 1985 Michal Penk spolu s Robertem Kodymem, Petrem Chovancem, Tomášem Waschingerem a Petrem Francem založili skupinu Lucie. Později Michal a někteří další hudebníci kapelu opustili.

Michal Penk / Zdroj: youtube.com

Nyní to však byla skupina, která ho znovu motivovala k návratu na scénu. Muzikanti ho oslovili a nyní spolu zkouší, kromě toho už plánují koncerty, na podzim chtějí navštívit česká a slovenská města.

Michal Penk / Zdroj: youtube.com

„Koncertně jsem měl pauzu asi 27 let. Je to skvělý, na druhou stranu jsme všichni zestárli,“ řekl pro Super.cz Michal Penk.

Michal Penk / Zdroj: youtube.com

Nyní navíc spolupracuje s Divadlem Broadway a je za to vděčný Oldřichu Lichtenbergovi. Penk se stal jedním ze spoluautorů nového muzikálu Troja, ve kterém zazní jedna starší píseň a jedna jeho nová skladba.

PSALI JSME: POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S PETREM KLÍMOU: DO KADANĚ DORAZILI MARTIN RUČINSKÝ A VLADIMÍR RŮŽIČKA S MANŽELKOU MARIÍ

PŘIPOMÍNÁME: ALENA VRÁNOVÁ SE PO DLOUHÉ DOBĚ OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI: JAK DNES VYPADÁ PYŠNÁ PRINCEZNA

Share