Zdeněk Troška slaví kulaté 70. narozeniny: Jak dnes oblíbený režisér žije a co dělá

Oblíbený režisér Zdeněk Troška dnes slaví kulaté 70. narozeniny. Svou kariéru už pověsil na hřebík a užívá si důchodu. Mnoho fanoušků, herců a dalších kolegů si však přeje, aby začal znovu točit filmy.

Legendární režisér v rozhovoru pro portál Proženy.cz prozradil, že oslavu neplánoval, protože nechtěl, nemá rád žádné oslavy.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

Za svou kariéru natočil mnoho skvělých filmů, diváci mají rádi jeho komedie a pohádky, a tak by chtěli, aby zase něco natočil. Jeho kolegové z branže by si to také přáli.

To už ale Zdeněk Troška dělat nechce, svůj poslední film natočil před pár lety. Už je osm let v důchodu, odpočívá. Dřív podle svých slov pracoval přesčas, takže nyní nic neplánuje.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

Užívá si důchodu, studuje si historii, čte knihy, poslouchá klasickou hudbu a samozřejmě jí a spí. Nyní je pro něj důležité zdraví a klid, chce, aby vše kolem něj bylo v pořádku.

„Odpočívám a těším se z toho úžasného volna, co konečně mám. A nedělám si žádné násilí, to mi věřte,“ řekl pro portál Proženy.cz Zdeněk Troška.

Zdeněk Troška / Zdroj: youtube.com

Vzpomněl si také na větu, kterou kdysi četl, že když přestanete sledovat zprávy v televizi, uvidíte, že je na světě docela hezky. Je to podle něj pravda.

PSALI JSME: HUDEBNÍ LEGENDA JIŘÍ KORN SLAVÍ 74. NAROZENINY A S VĚKEM ZRAJE JAKO VÍNO: KDO BYLY OSUDOVÉ ŽENY ZPĚVÁKA

PŘIPOMÍNÁME: „MĚL JSEM PAUZU ASI 27 LET“: MICHAL PENK SE OBJEVIL PO LETECH VE SPOLEČNOSTI. JAK DNES ZPĚVÁK VYPADÁ

Share