Meteorologové zveřejnili novou předpověď počasí: Jaké teploty přinese do Česka druhy srpnový týden

Tento týden v Česku bylo opravdu tropické počasí. Meteorologové sdíleli novou předpověď, podle které, počasí bude mírnější, ale příští týden bude podle nichž znovu velice suchý.

Východ slunce/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Portálu ŽivotvČesku sdíleli, že teploty konečně trochu klesnou. Jen na konci týdne mohou znovu stoupnou až do 32 stupňů Celsia. V pondělí obyvatelé ČR mohou očekávat jasné počasí, ale v některých oblastech se mohou objevit slabší bouřky.

Nejnižší teploty v pondělí budou ráno, a to až 11 stupňů Celsia. Nejvyšší přes den, a teploměry ukážou maximálně 27 stupňů Celsia. V úterý bude podobné počasí, ale ranní a denní teploty stoupnou o jeden stupeň Celsia.

Řeka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ve středu už bude horko, protože teploty se zvýší do 30 stupňů Celsia. Čtvrtek znovu do Česka přinese tropické teploty, které podle meteorologů mohou stoupnout až do 32 stupňů Celsia. Stejné počasí čeká Česko i v pátek.

I o víkendů počasí zůstane tropické, s teploty nad 32 stupňů Celsia. V sobotu a neděli ale se mohou objevit bouřky a ojediněle přeháňky.

Tropické počasí/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: V ČESKU PRACUJE PŘES 74 TISÍC UKRAJINSKÝCH UPRCHLÍKŮ: MLUVČÍ ÚŘADU PRÁCE SDĚLILA, JAK JEJICH PŘÍCHOD OVLIVNIL ČESKÝ PRACOVNÍ TRH

PŘIPOMÍNÁME: “ZŘEJMĚ VŮBEC NECHÁPE, JAKOU MÁ FUNKCI“: JIŘÍ PAROUBEK PROMLUVIL O FIALOVI. PROČ SE DO NĚJ EXPREMIÉR OSTŘE PUSTIL

Share